Dzień otwarty w CityFit Chorzów AKS!

Dzień otwarty w CityFit Chorzów AKS!

17 listopada 2017 Wyłącz przez Dariusz Mierzwa

Już jutro (18.11) nowo otwarty klub fitness CityFit Chorzów AKS zaprasza na dzień otwarty. Tego dnia będzie można trenować za darmo, a  osoby, które zechcą dołączyć do grona klubowiczów będą mogły skorzystać ze specjalnej oferty cenowej.   

Chorzowski CityFit znajduje się w Centrum Handlowym AKS (ul. Parkowa 20). Czynny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. We wnętrzu o powierzchni 2050 mkw. znalazł się szeroki wybór nowoczesnego sprzętu i akcesoriów prestiżowych marek takich jak TechnoGym, Training Show Room, Matrix, Escape Fitness. Przestrzeń treningowa podzielona została na 10 ergonomicznych stref, a klubowicze nie muszą pamiętać o noszeniu kart, gdyż wejście odbywa się na skan wybranych punktów na mapie palca. Ćwiczyć można już od 16. roku życia – indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness.

Trenuj za darmo – 18 listopada!

Już w najbliższą sobotę klub zaprasza na Dzień Otwarty. Przez całą dobę można trenować za darmo oraz zapisać na preferencyjnych warunkach: za miesięczny karnet open zapłacimy 49,75 złotych w pierwszym miesiącu oraz 59,95 złotych w kolejnych. Sieć nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, a opłata wpisowa wynosi 0 złotych.

Darmową wejściówkę oraz karnet open w promocyjnej cenie (z kodem 9FWU) znajdziecie w kioskach przy wejściu do klubu oraz na http://chorzow.cityfit.pl/. Jeżeli zdecydujecie się zapisać na terenie klubu, koniecznie zapytajcie Gym Asystentów o upominek.

Lokalizacja: Centrum Handlowe AKS, Chorzów, ul. Parkowa 20

Więcej informacji: www.cityfit.pl

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest
Reklamy