Niesamowity Monster Jam® na Stadionie Śląskim już dzisiaj!

22 września 2018 Wyłączone przez redakcja

Redakcja Echo Chorzowa miała niewątpliwą przyjemność uczestniczyć w przeddzień przygotowaniach do dzisiejszego SHOW. Spektakularne amerykańskie widowisko powróciło na  ultranowoczesny Stadion Śląski w Chorzowie, juz dzisiaj 22 września 2018. Bilety jeszcze w sprzedaży! Prezentujemy album zdjęć który niech będzie przedsmakiem dzisiejszego widowiska.

Po niezwykle udanym debiucie w 2009 roku Monster Jam powraca do Chorzowa by tym razem zagościć na zupełnie nowym, wielofunkcyjnym i nowoczesnym Stadionie Śląskim wypełniając go po brzegi fanami nieokiełznanych, gigantycznych trucków!

Monster Jam jest od dekad jednym z największych na świecie, cieszących się niesłabnącym powodzeniem widowisk dla całej rodziny. Znajduje się w centrum uwagi najbardziej ikonicznych, światowych stadionów, gdzie skrupulatnie usypana ziemia tworzy trasy, których jedynym przeznaczeniem jest zaprezentowanie do całkowitego maksimum, niesamowitych możliwości tych perfekcyjnie skonstruowanych, gigantycznych trucków. Wydarzeniu towarzyszy Pit Party – impreza dla całej rodziny poprzedzająca główne przedstawienie rozpoczynające się o 16:00. To jedyna okazja, by widzowie mogli z bliska przyjrzeć się gwiazdom programu – olbrzymim truckom, uścisnąć dłoń kierowcom, wziąć od nich autografy i zapozować do wspólnego zdjęcia na tle ogromnych pojazdów.* Pit Party rozpocznie się o 11:00

Monster Jam to jedyny sport, w którym najwyższej klasy światowi kierowcy, zarówno mężczyźni jak i kobiety, pokoleniowi rywale, walczą o mistrzostwo jako równi sobie, na tym samym torze. Poza niesamowitym wyścigiem, którego doświadczy publiczność w 2018 r. w Chorzowie, fani będą mogli zagłosować na zwycięski truck w kategorii jazdy na dwóch kołach oraz w zawodach freestylowych. Głosowanie odbędzie się w czasie rzeczywistym na stadionie, a fani będą głosować używając swoich smartphonów.

Producentem wydarzenia jest Feld Entertainment® – światowy promotor widowisk dla całej rodziny, a organizatorem wydarzenia w Polsce jest Alter Art Show – największy, polski niezależny promotor festiwali i widowisk najwyższej klasy. To gwarancja jakości i najlepszej rozrywki dla całej rodziny!
Feld Entertainment® to światowy lider zajmujący się produkcją oraz promocją widowisk dla całej rodziny, które są doświadczeniami zbliżającymi ludzi oraz podnoszącymi ich na duchu. Do widowisk Feld Entertainment należą Monster Jam®, Monster Energy Supercross, AMSOIL Arenacross, Disney On Ice, Disney Live!, Sesame Street Live! oraz Marvel Universe LIVE! Feld Entertainment, swomi widowiskami zadowolił miliony rodzin w ponad 75 krajach na sześciu kontynentach.  Więcej informacji: www.feldentertainment.com.
Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Alter Art Show to marka, promująca wydarzenia m. in. Cirque du Soleil i Disney On Ice. Jest wyłącznym promotorem w Polsce wydarzeń produkowanych przez Feld Entertainment. Więcej informacji www.alterartshow.pl
*Zastrzegamy iż przedstawieni uczestnicy mogą się zmienić © 2018 FMS, inc.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest