Z nami podbijesz lokalny rynek – PROMOCJA!

Z nami podbijesz lokalny rynek – PROMOCJA!

2 marca 2019 Wyłącz przez redakcja

Od 2014 roku za pośrednictwem portalu internetowego Echo Chorzowa informujemy o sprawach ważnych dla mieszkańców naszego miasta, piszemy o wydarzenia kulturalnych, sportowych i aktualnościach regionalnych. Z ogromną satysfakcją możemy oznajmić, że Echo Chorzowa od początku swojej działalności cieszy się znaczącą popularnością i już w tej chwili odgrywa istotną rolę na rynku mediów lokalnych. Współpracujemy m.in. z PAP oraz wp.pl a także innymi mediami polskimi, instytucjami kulturalnymi oraz przedsiębiorcami.

niezależne media, Świadczy o tym m.in. wysoka częstotliwość odwiedzin portalu internetowego e-chorzow.com ponad. 8.tyś odsłon miesięcznie, oraz facebookowego profilu (ponad 5 tyś lajków), a także powiązanych grup społecznościowych w tym znana lokalna grupa  Kocham Chorzów, media społecznościowe to ponad 23 tyś. odbiorców.  Łączny zasięg naszych postów sponsorowanych to ponad 30 tyś odbiorców to czyni ofertę Echa Chorzowa jako medium reklamowego szczególną atrakcyjną.

W rozmowach z reklamodawcami stawiamy przede wszystkim na elastyczność. Zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta, uwzględniając jego możliwości finansowe oraz długość preferowanej przez niego emisji reklamy. Serdecznie zapraszamy do zamieszczania reklam i ogłoszeń na naszym portalu internetowym e-chorzow.com !

e-chorzow.com

PROMOCJA: pierwsze zgłoszenie na reklamę w miesiącu marcu z rabatem 30% – w publikacji art. sponsorowany, reklama na portalu e-chorzow.com (2 tyg), promocja marki reklamodawcy na FB – 3 dni – (dane statystyczne do wglądu)

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest