Powrót Króla

7 października 2014 Wyłączono przez Tomasz Breguła

Waldemar Fornalik, po ponad dwóch latach przerwy, wraca na ławkę trenerską Ruchu Chorzów. Szkoleniowiec nazywany przez kibiców „Waldek King” , podpisał dziś – 7 października – kontrakt obowiązujący do końca czerwca 2017 r. Były selekcjoner reprezentacji Polski zastąpił na stanowisku Jana Kociana, który wczoraj – 6 października – został zwolniony przez zarząd klubu.

– Ponowną pracę z drużyną Ruchu traktuję jako spore wyzwanie. Bardzo miło wspominam czasy, które tu spędziłem. Tamten okres, kiedy odnosiliśmy sukcesy spowodował, że zostałem selekcjonerem reprezentacji. Natomiast teraz wracam do klubu, któremu wiele zawdzięczam i który ma określone ambicje i aspiracje. Traktuję to jako duże wyróżnienie – poinformował Waldemar Fornalik za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu.

Jan Kocian został zwolniony ze stanowiska z powodu słabych wyników klubu w rozgrywkach ligowych i pucharowych. Czy nowemu – staremu trenerowi „Niebieskich” uda się skierować zespół na właściwe tory? O tym przekonamy się już wkrótce.

TB

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest