Grodzicki ponownie niebieski

14 stycznia 2015 Wyłączono przez Tomasz Breguła
450px-Rafal_Grodzicki_2011

fot. wikipedia

Już wkrótce Rafał Grodzicki ponownie zaprezentuje się kibicom Ruchu Chorzów w niebieskiej koszulce. 31-letni obrońca, który przez ostatnie 1,5 roku reprezentował barwy Śląska Wrocław, podpisał z chorzowskim klubem kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2017 r.

W zeszłym tygodniu popularny „Grodek” przeszedł w Chorzowie badania lekarskie, po czym rozwiązał kontrakt ze swoim byłym klubem, by po raz drugi w swojej karierze związać się z ekipą „Niebieskich”. Zawodnik dołączył już do przebywającej aktualnie na zgrupowaniu w Rybniku – Kamieniu drużyny Ruchu Chorzów.

Zawodnik nie ukrywa swojego zadowolenia związanego z powrotem na Cichą co potwierdzają jedynie jego wypowiedzi przekazywane za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej „Niebieskich”. – Cieszę się bardzo, że wracam do Ruchu. Mam nadzieję, że moja osoba pomoże drużynie zająć w tym sezonie jak najwyższe miejsce w tabeli i uniknąć przede wszystkim strefy spadkowej, a w kolejnych rozgrywkach zaczniemy walczyć o to, czego jeszcze nie zdobyliśmy – powiedział tuż po podpisaniu umowy.

Rafał Grodzicki występował w Ruchu Chorzów przez ponad cztery lata – od 2008 roku do zakończenia sezonu 2011/2012. W tym czasie zdobył z zespołem trzecie (sezon 2009/2010) oraz drugie (sezon 2011/2012) miejsce na zakończenie sezonu T-mobile Ekstraklasy. Były kapitan „Niebieskich” rozegrał w drużynie 146 meczów, zdobywając przy tym 4 bramki.

TB

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest