Popłyną dla WOŚP

7 stycznia 2015 Wyłączono przez Tomasz Breguła

Nowoczesna technologiaW najbliższą sobotę w basenie Kompleksu Sportowego Hajduki, odbędzie się pięciogodzinna sztafeta wodna. Udział w niej może wziąć każdy kto przeznaczy symboliczną złotówkę na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Start o godzinie 12:00.

23 km na 23 finał WOŚP – taki wynik sobotniej sztafety przewidują jej organizatorzy. Wszytko to dla potrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. Czy osiągnięcie takiego wyniku jest możliwe? To okaże się już 10 stycznia o godzinie 19:00.

Chętni do wzięcia udziału w szczytnej inicjatywie mogą wysłać zgłoszenie za pośrednictwem strony internetowej Chorzowskiego Stowarzyszenia Biegaczy Długodystansowych „W Ruchu”. – Planujemy przepłynąć 23 km co oznacza, że musisz tam być, bo bez Ciebie nie damy rady! Pamiętaj, że przed basenem musisz zjeść lekkie śniadanie by mieć siły walczyć – poinformowało ChSBD „w Ruchu”.

Osoby które wystartują w sztafecie organizowanej w basenie Kompleksu Sportowego Hajduki znajdującego się przy ul. Granicznej 92 w Chorzowie Batorym, otrzymają skromny poczęstunek. – Każdy uczestnik po opuszczeniu pływalni może skorzystać ze specjalnie przygotowanego bufetu, w którym znajdować się będzie słodka przekąska oraz kawa i herbata. Pływacy otrzymają również pamiątkowy dyplom z informacją o pokonanym dystansie – poinformował Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu.

Organizatorami przedsięwzięcia są: MORiS Chorzów, harcerze z 50 Harcerskiej Drużyny Wodnej “Drakkar”, ratownicy WOPR, oraz wolontariusze WOŚP.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest