Biuro Mieszkańców Chorzowa

24 marca 2015 Wyłączono przez Tomasz Breguła

– OGŁOSZENIE –

TOWARZYSTWO ŚLĄSKIE

SCHLESISCHE GESELLSCHAFT * SLEZSKA SPOLEĆNOST

W oparciu o wieloletnie doświadczenie związane z działalnością Telefonu i Poradni Zaufania oraz Klubu Rzemiosł Artystycznych „MEDIANA – TOLERANCJA – DIALOG – POROZUMIENIE”, 25 grudnia 2014 r. powołaliśmy do życia Biuro Mieszkańców Chorzowa. To miejsce, w którym o każdej porze można porozmawiać o problemach, z jakimi boryka się nasze miasto, a także skorzystać z bezpłatnych porad obywatelskich. Zainteresowanych zachęcamy do przyjścia do siedziby Towarzystwa Śląskiego w Chorzowie, przy ul. Wolności 91a. Dyżury odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godz. 1300 – 1600.

Władze na szczeblu krajowym i samorządowym zapominają o podstawowych potrzebach obywateli. Celem Biura Mieszkańców Chorzowa jest współpraca z mieszkańcami na rzecz lokalnej społeczności. Przyjmujemy wnioski do władz samorządowych wraz ze wstępnymi propozycjami rozwiązania problemów z jakimi boryka się miasto i jego mieszkańcy. Oczekujemy przy tym gotowości włączenia się w proces realizacji projektów.

Ze szczególnym zainteresowaniem pragniemy również wspierać inicjatywy przedstawicieli Rady Miasta, którzy w kampanii przedwyborczej tak przekonująco i gorliwie zapowiadali realizowanie działań na rzecz mieszkańców swojego okręgu wyborczego. Mieszkańców natomiast gorąco zachęcamy do współpracy z radnymi swoich okręgów.

Towarzystwo Śląskie

41-500 Chorzów

ul. Wolności 91a.

Tel.: 32 249 33 55

604 544 145

602 662 777

e-mail: ts.silesia@gmail.com

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest