Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Gliwicach

Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Gliwicach

18 marca 2015 Wyłączono przez redakcja

Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości odbędą się 19 marca 2015 roku w Gliwicach w godzinach 9.00 – 15.00 w Nowej Hali Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy ulicy Kaszubskiej 28.

Zapraszamy studentów i absolwentów do odwiedzenia stoiska firmy Hager na targach organizowanych przez Politechnikę Śląską. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Wasze pytania i porozmawiają o: nowoczesnych rozwiązaniach elektroinstalacyjnych, zasadach i atmosferze pracy w naszej firmie, możliwościach rozwoju i oczywiściIMG_4157oke o aktualnych ofertach pracy i staży. Dzięki temu można dowiedzieć się jak wygląda praca w przedsiębiorstwie.

Takie rozmowy umożliwiają zdobycie niezbędnych informacji związanych z wymaganiami pracodawców oraz zapotrzebowaniem konkretnych działów. XVII już edycja targów organizowanych wspólnie przez Biuro Karier Studenckich i Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej stanowi doskonałą okazję do poznania oferty rynku pracy skierowanej do studentów, absolwentów, a także pracowników naukowych określonych specjalizacji. Targi mogą również ułatwić uczniom szkół ponadgimnazjalnych podjęcie decyzji dotyczącej wyboru dalszej ścieżki kształcenia. Na targach obecni będą również przedstawiciele instytucji udzielających wsparcia merytorycznego i finansowego młodym przedsiębiorcom.

IMG_4141v1Firma Hager Polo oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie rozdziału energii z rozdzielnicami wyższych prądów, systemami pól licznikowych, po systemy kanałów elektroinstalacyjnych, systemy przyłączeniowe, aparaty sterujące i aparaty zabezpieczające oraz osprzęt elektroinstalacyjny znany z najwyższej jakości, innowacyjności, modułowości i unikalnego designu do zastosowania w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. Firma Hager Polo Sp. z o.o. powstała w wyniku połączenia struktur handlowych dwóch znaczących na polskim i zagranicznym rynku branży elektrycznej firm, a mianowicie Polo Systemy Elektroinstalacyjne Sp. z o.o. oraz należącej do dużego koncernu Hager Group – Hager Electro Sp. z o.o. Firma posiada w Polsce dwa zakłady produkcyjne – w Tychach oraz w Kórniku, gdzie zatrudnia około siedmiuset pracowników.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest