Spotkanie pod topolą

27 maja 2015 Wyłączono przez Tomasz Breguła
phoca_thumb_l_100_3097

fot. Stowarzyszenie NASZ PARK

W najbliższą środę, 3 czerwca, podczas Dnia Młodego Chorzowianina, odbędzie się spotkanie pn. „Spotkajmy się pod topolą”, adresowane do dzieci i młodzieży z terenu naszego miasta. Impreza organizowana przez Stowarzyszenie NASZ PARK wspólnie z innymi chorzowskimi organizacjami pozarządowymi, rozpocznie się o godz. 15:00 na Placu Mickiewicza i potrwa do godz. 19:00.

W programie spotkania przewidziano: gry, zabawy, konkursy dla dzieci z nagrodami, występy oraz poczęstunek. W listopadzie roku 2013 Stowarzyszenie NASZ PARK zainicjowało akcję ratowania przed wycięciem prawie 100-letniej topoli kanadyjskiej rosnącej na placu Mickiewicza, znajdującej się aktualnie pod opieką stowarzyszenia.

– Podczas I Spotkania pod topolą, które miało miejsce 30 maja ub.r., a którego inspiracją było podziękowanie mieszkańcom dzielnicy za wsparcie swymi podpisami protestu przeciwko wycięciu drzewa, nadano topoli imię Barbara. Jesienią 2014 roku z inspiracji członkini Stowarzyszenia, dzieci wysadziły cebule tulipanów i krokusów wokół pomnika A.Mickiewicza – poinformowało Stowarzyszenie NASZ PARK. Teraz czas na kolejne spotkanie. Do udziału w nim serdecznie zapraszamy.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest