Telewizja kablowa 3. generacji

Telewizja kablowa 3. generacji

14 maja 2015 Wyłączono przez Tomasz Breguła

To może być gratka nie tylko dla obecnych klientów sieci Graficom. To również alternatywa dla wszystkich użytkowników telewizji kablowych i satelitarnych mieszkających na terenie Chorzowa. Oferowane rozwiązanie to sprawdzona już na polskim rynku platforma JamboxTV pozwalająca na oglądanie kanałów telewizyjnych za pośrednictwem urządzeń przenośnych.

Telewizja online to możliwość oglądania wybranych kanałów dostępnych w oscreenfercie Graficom, nie tylko w na ekranie domowego telewizora, ale również na ekranie laptopa, tabletu, czy smartfona. JAMBOX online to swego rodzaju cyfrowy multiroom. Nasze ulubione programy zobaczymy również na innych urządzeniach niż telewizor. Z usługi będą mogli korzystać aktywni abonenci usługi telewizyjnej Graficom posiadający Pakiet Wielotematyczny HD lub wyższy. Usługa jest niestety niedostępna dla posiadaczy pakietu Mini HD. By uzyskać dostęp do kanałów TV wystarczy być w zasięgu sieci Graficom oraz internetu. Usługa może być uruchamiana za pomocą wielu urządzeń. W tym samym czasie, w ramach jednego konta abonenckiego, z usługi można jednak korzystać w czasie rzeczywistym tylko na jednym urządzeniu.

W kwestii jakości transmisji telewizji kablowej Graficom nie uznaje kompromisów. Każdy kanał HD emitowany jest w najlepszej możliwej rozdzielczości, w jakiej dostarcza nam sygnał nadawca. Graficom oferuje obraz telewizji HD i jest on wyświetlany przeważnie w proporcjach 16:9 (standardowa telewizja to 4:3). To sprawia, że podczas oglądania, możemy poczuć się jak w prawdziwym kinie. Oprócz panoramicznego formatu, większość programów w formacie HD  nadaje także dźwięk przestrzenny. Początkowo usługa będzie dostępna w rejonie Chorzowa Starego, obejmując swym zasięgiem ulice: Bożogrobców, Siemianowicką, Kasprowicza, Bytkowską, pl. św. Jana, by docelowo objąć swoim zasięgiem całą sieć Graficom, a także nowe rejony Chorzowa i Rudy Ślaskiej które są objęte projektem technologicznym firmy.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest