Z nami osiągniesz sukces!

Z nami osiągniesz sukces!

19 czerwca 2015 Wyłączono przez Tomasz Breguła

Od lipca 2014 r. za pośrednictwem portalu internetowego oraz gazety Echo Chorzowa informujemy o sprawach ważnych dla mieszkańców naszego miasta. Publikujemy najświeższe informacje lokalne, zapowiedzi oraz relacje wydarzeń kulturalnych, artykuły poradnikowe, a także sportowe.

Z ogromną satysfakcją możemy oznajmić, że Echo Chorzowa od początku swojej działalności cieszy się sporą popularnością i już w tej chwili odgrywa istotną rolę na rynku prasy lokalnej. Świadczy o tym m.in. wysoka częstotliwość odwiedzin naszego portalu internetowego www.e-chorzow.com oraz duże zainteresowanie publikowanymi przez nas informacjami na naszym profilu na Facebooku. Wysoki nakład (10 tys. egzemplarzy) oraz stale rosnąca liczba naszych czytelników, czyni ofertę Echa Chorzowa szczególnie atrakcyjną.

W rozmowach z naszymi reklamodawcami stawiamy przede wszystkim na elastyczność. Zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta, uwzględniając jego możliwości finansowe oraz preferowaną długość emisji reklamy. Zależy nam nam na budowaniu trwałych relacji z naszymi reklamodawcami. Oferujemy przygotowanie oraz publikowanie tekstów sponsorowanych. Serdecznie zapraszamy do zamieszczania reklam oraz ogłoszeń w naszym dwutygodniku i portalu internetowym e-chorzow.com.

Kontakt:

Redaktor naczelny:

Dariusz Mierzwa

tel.: +48 601 716 403

e-mail: redakcja@e-chorzow.com

Dyrektor wydawnictwa:

Tomasz Breguła

tel.: +48 606 590 660

e-mail: tomasz.bregula@e-chorzow.com

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest