Śląski głos w Sejmie

Śląski głos w Sejmie

31 sierpnia 2015 Wyłączono przez Tomasz Breguła

Konferencja prasowa pod hasłem „Damy Radę” odbyła się ostatniego dnia sierpnia o godz. 12:00 na ul. Jagiellońskiej w Chorzowie. Podczas spotkania z dziennikarzami, poseł Maria Nowak mówiła m.in. o programie wyborczym Prawa i Sprawiedliwości oraz konieczności dokonania zmian w mieście, regionie i kraju.

P1060189– Chcemy poderwać wszystkich do działania i powiedzieć, że działając wspólnie, damy radę dokonać zmian na lepsze. Naprawy wymaga system oświaty, służba zdrowia, a także gospodarka. Jest wiele do zrobienia – przekonywała Maria Nowak. Poseł wypowiedziała się także na temat startu w nadchodzących wyborach parlamentarnych informując, że ostatecznie decyzje jeszcze nie zapadły, ale prawdopodobnie otrzyma 5. miejsce na liście swojego okręgu wyborczego.

Maria Nowak zachęcała także mieszkańców do uczestniczenia w nadchodzących wyborach do Sejmu. – Przychodzą czasem do mnie ludzie i mówią: „nie idę na głosowanie bo i tak się nic nie zmieni”. To nieprawda. Widać to nawet na przykładzie działających w Chorzowie organizacji pozarządowych, które mobilizują się i potrafią zrobić w mieście wiele dobrego. Działając wspólnie, jesteśmy w stanie dokonać pozytywnych zmian nie tylko tutaj, ale w całym regionie – dodała poseł.

P1060195Wśród swoich największych sukcesów w trakcie pracy poselskiej, Maria Nowak wymieniła m.in. pozyskanie środków na ukończenie II etapu rozbudowy Śląskiego Międzyuczelnianego Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie. – Ten sukces dał mi dodatkową energię do działania. Zawsze staram się być śląskim głosem w Sejmie. Obiecuję, że nadal będę zabiegać o dobro regionu, tak jak robiłam to do tej pory – przekonywała.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest