Noc z Teatrem

Noc z Teatrem

10 września 2015 Wyłączono przez redakcja

2014-09-24-Teatr-o-zmrokuWielkimi krokami zbliża się szósta edycja Metropolitalnej Nocy Teatrów. Warsztaty, wystawy i dziesiątki spektakli… To wszystko odbędzie się z 26 na 27 września w kilkunastu placówkach na terenie całego województwa.

Wydarzenie każdego roku przyciąga tysiące widzów. Również wśród chorzowskich miłośników teatru cieszy się dużym zainteresowaniem. W naszym mieście wszystko rozpocznie się o godz. 17:00 przy ul. Poniatowskiego 6. Widzowie będą mogli obserwować tam spektakl pn. „Ale… cyrk…” w wykonaniu uczestniczek ubiegłorocznej edycji telewizyjnego show „Mam Talent!”. – Przenosimy się z MDK „Batory” i przygotowujemy własną, kameralną scenę – powiedziała Aleksandra Kajewska z Teatru Czarnego Tła. Otwarcie nowej siedziby zaplanowano właśnie na 26 września.

O godz. 19:00 w Teatrze Rozrywki odbędzie się natomiast musical Eltona Johna i Lee Halla, inspirowany historią tancerza Royal Ballet, Philipa Marsdena – Billy Elliot. – To opowieść o spełnianiu marzeń, o ciężkiej pracy i zrzucaniu mentalnych pęt i ograniczeń. O walce ze stereotypami, o pasji i sile charakteru. I o samotności w realizowaniu najskrytszych marzeń – informuje Teatr Rozrywki. Nie pozostaje zatem nic innego jak porządnie się wyspać i przygotować na noc pełną wrażeń.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest