Koniec sezonu łyżwiarskiego

26 lutego 2016 Wyłączono przez Tomasz Breguła

P1020232W sobotę (27 lutego) o godz. 19:00 na lodowisku przy ul. Katowickiej odbędzie się „Zabawa Przebierańców”. Będzie to jedna z ostatnich okazji w tym sezonie zimowym, by pojeździć na łyżwach w naszym mieście.

– Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne, częste opady deszczu oraz wysokie temperatury, w najbliższy weekend kończą pracę chorzowskie lodowiska. Wszyscy odczuwamy już zbliżającą się do nas wiosnę, więc i obiekty należy już dla niej przygotować – poinformował Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu.

Organizatorzy przygotowali na sobotni wieczór wiele atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami. Podczas „Zabawy Przebierańców” wyróżniona zostanie osoba, która zdaniem jury przywdziała najciekawszą kreację.

Zarówno na lodowisku przy ul. Katowickiej, jak i przy ul. 3 Maja, po raz ostatni będzie można pojeździć w najbliższą niedzielę, 28 lutego. W ten weekend będą one otwarte w godz. 10:00 – 21:00. Za normalny bilet zapłacimy 6 zł, a za ulgowy 4 zł. Wypożyczenie pary łyżew na 45 minut to z kolei koszt 7 zł, szlifowanie – 5 zł.

TB

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest