TEST COOPERA NA POWITANIE WIOSNY

TEST COOPERA NA POWITANIE WIOSNY

7 marca 2016 Wyłączono przez redakcja

IMG_6515Stadion Śląski na powitanie wiosny organizuje dla wszystkich zainteresowanych test Coopera. We wtorek, 15 marca o godz. 18:00 proponujemy nieprzerwany 12-minutowy bieg dla sprawdzenia swojej kondycji.

Stadion Śląski staje się powoli mekką dla biegaczy. Już tradycją są cykliczne zajęcia biegowe w każdy wtorek o 18:00 podczas akcji „Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim”, w lutym wystartował całoroczny projekt „Ratalny Ultramaraton Biegowy na Śląskim”, a przed nami kolejna gratka dla wszystkich, którzy chcą się sprawdzić i zobaczyć na ile zima wpłynęła na ich formę – mówi Adam Zając, koordynator projektów biegowych w spółce Stadion Śląski.

IMG_6514Już 15 marca o godz. 18:00 proponujemy „Biegowe powitanie wiosny – Test Coopera na Stadionie Śląskim”. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w teście organizowanym na bieżni treningowej przy Stadionie Śląskim. Każdy, kto tylko chce i czuje się na siłach, może wziąć udział w 12 minutowym ciągłym … marszu, truchtaniu, czy też bieganiu. Na wszystkich czeka nagroda w postaci certyfikatu z osiągniętym wynikiem. Zapisy w dniu imprezy w biurze zawodów od godziny 17:30 – zachęca Adam Zając i dodaje – nie jest wstydem osiągnięty wynik, lecz jego całkowity brak, czyli nieskorzystanie z takiej okazji.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest