11. Edycja otwartych boisk

11. Edycja otwartych boisk

7 lipca 2016 Wyłączono przez redakcja

IMG_2440 kopiaPrzez całe wakacje Stadion Śląski zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe i rekreacyjne dla dzieci i młodzieży do lat 16. W tym roku akcja potrwa do 26 sierpnia. To już 11. edycja projektu, który na trwałe wpisał się w program letniej oferty Stadionu Śląskiego.

Stadionowe obiekty udostępniane będą od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10.00 do 13.00. Zapraszamy zarówno osoby indywidualnie, jak i grupy zorganizowane z całego województwa śląskiego. Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie i podanie terminu przyjazdu droga mailową: mariusz.mendala@stadionslaski.pl

W pierwszym dniu akcji odwiedziły nas dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury z Piekar Śląskich oraz Szkoły Podstawowej nr 10 w Katowicach. Podczas dwumiesięcznej wakacyjnej akcji dzieci będą mogły grać nie tylko w piłkę nożną, ale także w siatkówkę, koszykówkę, badmintona, tenisa ziemnego i stołowego. Postaramy się też o dodatkowe atrakcje – pokazy w takich dyscyplinach sportu jak biathlon, lacrosse, ultimate frisbee, spotkania z gwiazdami sportu czy konkursy z nagrodami!

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest