7 miesięcy projektu „Ratalny ultramaraton biegowy”

7 miesięcy projektu „Ratalny ultramaraton biegowy”

17 września 2016 Wyłączono przez redakcja

Mamy za sobą już 7 miesięcy projektu Ratalny Ultramaraton Biegowy na Śląskim.

– Mamy za sobą 7 miesięcy akcji i przebiegnięte łącznie 9 329 487 metrów przez wszystkich uczestników projektu. Chociaż czerwiec i lipiec przyniosły wakacyjny spadek aktywności na naszej lekkoatletycznej bieżni, to widać powolutku tendencję wzrostową – mówi Adam Zając pomysłodawca akcji.

– Zarejestrowanych uczestników naszego projektu mamy dziś już 200, z czego 130, którzy pracują nad swoim charakterem systematycznie. Przypominam, że nie są określone żadne limity dzienne, tygodniowe, czy miesięczne. Biegać można kiedy i jak długo ma się na to ochotę, a wszystkie wyniki będą rejestrowane do ostatniego dnia tego roku – podkreśla Adam Zając.

Najlepsze wyniki indywidualne w sierpniu osiągnęli:

– wśród panów Ireneusz Wręczycki 69 740 m,

– wśród pań Aneta Rajda 43 450 m.

wykres-rub-2

JAK MOŻNA UCZESTNICZYĆ W PROJEKCIE?

Bardzo prosto – opisuje Adam Zając ze Stadionu Śląskiego. – Najpierw trzeba zapisać się do udziału w projekcie w Biurze Obsługi Klienta, a następnie w dowolnym dla siebie terminie, można bezpłatnie korzystać z bieżni Stadionu Śląskiego. Osiągnięty wynik należy udokumentować w dowolnej aplikacji umożliwiającej rejestrację trasy i przebiegnięty dystans, każdorazowo w Biurze Obsługi Klienta.

Osoby które uzyskają najlepszy wynik w kategoriach: mężczyzn i kobiet powyżej lat 18 oraz w kategorii młodzieżowej do lat 18 chłopców i dziewcząt, zostaną nagrodzeni upominkami ufundowanymi przez Stadion Śląski Sp. z o.o. na początku stycznia przyszłego roku.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest