Koncert – Leśniczówka

Koncert – Leśniczówka

2 września 2016 Wyłączono przez redakcja

Zespół 8 LAT W TYBECIE zaprasza wszystkich fanów ciężkiego, surowego rocka oraz polskich tekstów na  koncert w chorzowskiej Leśniczówce – Rock’n’Roll Cafe, Chorzów w dniu 09.09.2016, godz. 20:00

W swoich tekstach – zawiera szeroką i uniwersalną symbolikę – stara się przekazywać wszystko, co ma do powiedzenia nie robiąc tego jednak wprost, ale zostawiając słuchaczom przestrzeń do własnego zrozumienia i interpretacji w odniesieniu do własnych doświadczeń.

Na początku maja wydali najnowszy singiel produkcji Leszka Biolika (Republika) pt. „Po co tyle słów?”, który od razu zainteresował liczne media muzyczne oraz wytwórnię Musicom, dzięki której zrealizują pierwszą, debiutancką płytę. Utwór do teraz emitowany jest przez ponad 40  stacji radiowych w całym kraju. Ponadto na listach przebojów m.in. Antyradia, Radia Afera, Radia Orbit, Radio Akadera przez długi czas zajmował najlepsze miejsca.

Do naszych wcześniejszych sukcesów można zaliczyć m.in. występ podczas Festiwalu LuxFest w hali Arena w Poznaniu, a także zwycięstwa w konkursach muzycznych, w tym eliminacjach Jarocin Rytmy Młodych.

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest