Mikołaj w Chorzowie

Mikołaj w Chorzowie

5 grudnia 2016 Wyłączono przez redakcja

Powrót do sprawności po udarze czy innych schorzeniach neurologicznych wymaga niezwykłego wysiłku, tygodni pracy ze specjalistami i silnej woli pacjentów. To właśnie dla nich zaplanowano niezwykły mikołajkowy turniej na oddziale rehabilitacji neurologicznej w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie z wykorzystaniem platformy stabilometrycznej.

 6 grudnia w chorzowskim szpitalu odbędzie się mikołajkowy turniej z nagrodami dla pacjentów oddziału rehabilitacji neurologicznej, którzy nie są we wczesnym stadium leczenia. Uczestnicy korzystając z platformy stabilometrycznej będą musieli w jak najszybszym czasie wykonać określone zadanie. Platforma wykorzystywana jest na oddziale w procesie rehabilitacji i wspomaga pracę nad balansem ciała, utrzymaniem równowagi, udoskonaleniem chodu – jest niezwykle cennym narzędziem w pracy nad zwiększeniem sprawności pacjentów po udarach czy urazach.

Celem turnieju jest nie tylko wspólna zabawa, ale przede wszystkim zwiększenie mobilizacji pacjentów w procesie rehabilitacji poprzez wprowadzenie elementu zdrowej rywalizacji opartej na zasadach fair play.

 Turniej odbędzie się 6 grudnia na oddziale rehabilitacji neurologicznej w Zespole Szpitali Miejskich, przy ul. Strzelców Bytomskich 11. Rozpoczęcie: godz. 11.00, finał: godz. 12.00

(żródło UM Chorzów)

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest