Ostatnie dni, by zdobyć 100 000 zł od Kulczyk Foundation!

Ostatnie dni, by zdobyć 100 000 zł od Kulczyk Foundation!

27 grudnia 2016 Wyłączono przez redakcja

Ostatnie dni, by zdobyć 100 000 zł od Kulczyk Foundation!

W nocy z soboty na niedzielę, w ostatniej sekundzie starego roku, kończy się nabór wniosków do Konkursu Grantowego Kulczyk Foundation. – Zapraszamy, bo jeszcze jest szansa, żeby złożyć wniosek. Jeśli ktoś ma naprawdę dobry, przemyślany pomysł związany z infrastrukturą to bardzo zachęcamy, aby stanął do konkursu – podkreśla Marta Schmude-Olczak, Dyrektor Zarządzająca Kulczyk Foundation.

Konkurs dedykowany jest organizacjom pozarządowym, przedsiębiorstwom społecznym, spółdzielniom, instytucjom kultury i jednostkom samorządu terytorialnego. Kulczyk Foundation promuje w nim inwestycje społeczne o charakterze infrastrukturalnym, czyli takie, które budują fizyczną podstawę zmian rzeczywistości. – Zwracamy uwagę na takie działania, które sami prowadzimy w Polsce i w innych krajach. Pomagamy lokalnym społecznościom wspierając ich rozwój poprzez zaspakajanie potrzeb infrastrukturalnych – wyjaśnia Marta Schmude-Olczak.

W tegorocznej drugiej edycji Kulczyk Foundation przekaże grantobiorcom łącznie 100 000 zł. Na pojedynczy projekt można otrzymać maksymalnie 25 000 zł. Zwycięzców będzie zatem nie mniej niż czterech.

W każdym roku kalendarzowym odbywają się dwie edycje Konkursu Grantowego Kulczyk Foundation. Zwycięzców drugiej tegorocznej edycji poznamy 15 lutego 2017 r.

Oto. co trzeba zrobić by przybliżyć się do zwycięstwa:

  1. Przeczytać uważnie, dlaczego zależy nam na infrastrukturze: http://kulczykfoundation.org.pl/media/63314/granty.pdf
  2. Przeczytać dokładnie REGULAMIN:

http://kulczykfoundation.org.pl/media/63134/regulamin-konkursu-grantowego_2016.pdf

  1. Zapoznać się z FORMULARZEM APLIKCYJNYM i wypełnić go: http://kulczykfoundation.org.pl/media/63338/kf_formularz-final.doc
  2. Przesłać wniosek zgodnie z regulaminem. Wszystko co trzeba wiedzieć o konkursie dostępne jest na stronie http://www.kulczykfoundation.org.pl w zakładce „wsparcie”.
Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest