Niebezpieczna Gra – recenzja

Niebezpieczna Gra – recenzja

31 stycznia 2017 Wyłączono przez redakcja

Mężczyzna w ciężkim stanie trafia do łódzkiego szpitala. Nie pamięta, jak się nazywa ani co się stało. Powtarza tylko imię Aleksandry Wilk. Poznańska psycholog na prośbę znajomego lekarza przyjeżdża pomóc pacjentowi. Jednak nie tylko ona usiłuje dociec, kim jest tajemniczy NN i dlaczego wzywa Aleksandrę…

Legendarna aktorka przed laty została brutalnie zabita we własnym domu. Mordercy nie odnaleziono, śledztwo dawno zamknięto, a akta kurzą się w policyjnym archiwum. Ten, kto ją zabił, dziś wciąż jest na wolności. Czy uda się powiązać te sprawy, odkryć prawdę, uniknąć niebezpieczeństwa? Kiedy od rozwiązania sprawy dzielą sekundy, nie ma czasu na logiczne myślenie, a górę bierze instynkt… Nowe, sensacyjne rozdanie Joanny Opiat-Bojarskiej!

Joanna Opiat – Bojarska, już wcześniej zaintrygowała swoim niesamowicie wciągającym stylem. Jej książki zawsze są idealnie dopracowane. Dzięki autorce można się poczuć niczym śledczy, który musi pomóc Aleksandrze oraz policjantce z łódzkiego „Archiwum X”, Urszuli Zimińskiej. Co do samej narracji autorka stosuje tutaj zabieg „z kilku perspektyw”, dając czytelnikom wgląd na sytuację z każdej strony.

Polecamy, dynamiczna i wciągająca pozycja 

(wydawnictwo)

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest