Sukces z Echem Chorzowa

Sukces z Echem Chorzowa

3 stycznia 2017 Wyłączono przez redakcja

Postaw na promocję Twojej firmy z Echem Chorzowa – przyjmujemy zamówienia na kampanie reklamowe na rok 2017. Bądź szybszy od konkurencji. 

Zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta, uwzględniając jego możliwości finansowe oraz preferowaną długość emisji reklamy. Zależy nam nam na budowaniu trwałych relacji z naszymi reklamodawcami. Oferujemy przygotowanie oraz publikowanie tekstów sponsorowanych. Serdecznie zapraszamy do zamieszczania reklam oraz ogłoszeń w gazecie i portalu internetowym e-chorzow.com.

Echo ChorzowaZ ogromną satysfakcją możemy oznajmić, że Echo Chorzowa od początku swojej działalności cieszy się sporą popularnością i już w tej chwili odgrywa istotną rolę na rynku prasy lokalnej. Świadczy o tym m.in. wysoka częstotliwość odwiedzin (ponad 70.000 – tyś) naszego portalu  internetowego www.e-chorzow.com oraz duże zainteresowanie publikowanymi przez nas informacjami na naszym profilu na (ponad 4.4 tyś lajków) Facebooku, nasze wpisy (posty) na FB docierają jednorazowo do ponad 17.000 odbiorców. Stale rosnąca liczba naszych czytelników, czyni ofertę Echa Chorzowa szczególnie atrakcyjną.

Kontakt:

Redaktor naczelny:

Dariusz Mierzwa, tel.: +48 601 716 403, tel.: +48 32 34 34 500, e-mail: redakcja@e-chorzow.com

Dyrektor wydawnictwa:

Tomasz Breguła, tel.: +48 606 590 660, e-mail: tomasz.bregula@e-chorzow.com

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest