CityFit w chorzowskim Centrum Handlowym AKS

CityFit w chorzowskim Centrum Handlowym AKS

24 marca 2017 Wyłączone przez redakcja

Polska sieć klubów fitness kontynuuje ekspansję. Dzięki umowie podpisanej z Carrefour Polska, właścicielem i zarządcą Centrum Handlowego AKS, firma otworzy lokal w chorzowskim obiekcie. Fitness klub o powierzchni 2050 mkw. zostanie oddany do dyspozycji klubowiczów w drugiej połowie 2017 roku.

Nowoczesna powierzchnia fitness, dostępna 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu, to odpowiedź na potrzeby lokalnej społeczności i klientów naszego centrum handlowego. Klub będzie również doskonałym uzupełnieniem oferty naszego obiektu. Dlatego jest nam niezmiernie miło powitać CityFit w gronie najemców AKS – mówi Ewa Karska, Dyrektor działu Galerii Handlowych w Carrefour Polska.

CityFit zaoferuje klientom Centrum Handlowego AKS najwyższą jakość treningu: przestronne (aż 2050 mkw.), nowocześnie zaaranżowane wnętrze podzielone na ergonomiczne strefy treningowe, sprzęt najlepszych światowych marek oraz grupowe zajęcia fitness w cenie karnetu.

Sieć stawia na pełną dostępność: kluby czynne są 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż dostęp do obiektu następuje poprzez sczytanie charakterystycznych punktów na mapie palca. Równie ważne są transparentne zasady korzystania z oferty: stała cena karnetu przez cały czas uczęszczania, brak konieczności podpisywania długoterminowych umów oraz możliwość zawieszenia członkostwa (np. na czas wakacji). Wyróżnikiem sieci jest także konkurencyjna cena karnetu.

CityFit posiada obecnie 9 klubów na terenie całej Polski. W planach są kolejne otwarcia.

Konsekwentnie realizujemy naszą strategię ekspansji. Chorzów jest istotnym punktem w planie naszego rozwoju na obszarze Aglomeracji Śląskiej. Pracujemy również nad nowymi lokalizacjami w pozostałych częściach kraju. W obszarze naszych zainteresowań Kontakt dla mediów: Biuro Prasowe Carrefour Polska, tel.: 22 517 22 21, e-mail: biuroprasowe@carrefour.com Maria Cieślikowska, Dyrektor Komunikacji Zewnętrznej i PR, Rzecznik Prasowy, e-mail: biuroprasowe@carrefour.com CARREFOUR POLSKA 

są galerie handlowe, biurowce oraz centra miast – mówi Piotr Szymoński, Expansion Director CityFit.

Nowy najemca wzbogaci ofertę chorzowskiego centrum handlowego, na którą obecnie składa się ponad 30 sklepów takich marek, jak Reserved, Pepco, CCC, Media Expert czy Rossmann, a także hipermarket Carrefour, który w zeszłym roku przeszedł remodeling. W tym roku modernizacji poddana zostanie również galeria – odnowiona zostanie elewacja oraz pasaż obiektu. Wzbogacona zostanie także jego oferta modowa i gastronomiczna. Otwarcie klubu w Centrum Handlowym AKS przewidziano na drugą połowę 2017 roku.

O CityFit 

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. www.cityfit.pl 

O Carrefour 

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 800 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230.000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour Polska jest częścią Grupy Carrefour, która posiada 12 300 sklepów w 35 krajach. Grupa Carrefour jest siecią multilokalną, multiformatową i multikanałową, obsługującą codziennie 13 milionów klientów na całym świecie.

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy. Wszyscy pracownicy Carrefour Polska przyczyniają się do realizacji tej polityki poprzez programy: STOP Marnotrawstwu, Z miłości do Zdrowia oraz Różnorodność.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest