Powiększenie klubu Xtreme Fitness Gyms w Chorzowie!

Powiększenie klubu Xtreme Fitness Gyms w Chorzowie!

18 kwietnia 2017 Wyłączono przez redakcja

Powiększenie klubu Xtreme Fitness Gyms w Chorzowie! Najszybciej rozwijająca się sieć klubów fitness Xtreme Fitness Gyms nie zwalnia tempa. Zapadła decyzja o powiększeniu klubu, aż o 50% dotychczasowej powierzchni! Już we wrześniu będzie to największy klub sieci Xtreme Fitness Gyms!

Chorzowski klub Xtreme Fitness Gyms został otwarty 3 września 2016 roku.

Już podczas przedsprzedaży karnetów widać było, że frekwencja klubowiczów będzie bardzo wysoka. Decyzji o zakupie karnetu sprzyjały bowiem najniższa w mieście cena karnetu przy najwyższej jakości sprzęcie. Nic więc dziwnego, że podjęto decyzję o powiększeniu klubu aż o 50% powierzchni.

– Już końcem września nasi klubowicze będą mogli cieszyć się większą powierzchnią, większą ilością sprzętu cardio oraz rozbudowaną strefą wolnych ciężarów, a wszystko to w tej samej cenie.

Klub Xtreme Fitness dysponuje sprzętem światowych producentów takich jak Cybex, Panatta, Techno Gym czy Naomi Fitness. Dobierany jest on  ze szczególną precyzją, tak, by treningi były zróżnicowane i wykonywane na najwyższym poziomie. Szeroki zakres maszyn cardio, a także urozmaicona strefa treningu funkcjonalnego z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Dla wielbicieli/wielbicielek zajęć fitness dostępna jest przestronna sala fitness, w której regularnie odbywają się różnorodne zajęcia z szerokiej oferty dostępnej na naszej stronie internetowej http://www.xtremefitness.pl/chorzow/zajecia-grupowe.

– Co istotne, typ zajęć fitness ulega zmianom w zależności od sugestii naszych klubowiczów. Na każde zajęcia można zapisać się online, a wszystkie są w cenie karnetu. Podsiadamy  także wykwalifikowaną kadrę trenerów, którzy chętnie opracują plan żywieniowy i treningowy dostosowany indywidualnie do potrzeb ćwiczących. Kolejnym atutem jest opcja „multiclub” wliczana w cenę karnetu, dzięki której można korzystać ze wszystkich klubów Xtreme Fitness bez dodatkowych opłat.

Atrakcyjną opcją dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć klubu od środka jest możliwość pierwszego darmowego wejścia:

Zachęcamy również do odwiedzenia pozostałych portalów społecznościowych klubów:

 youtube: https://www.youtube.com/user/xtremefitnessgyms

instagrama: https://www.instagram.com/xtreme_fitness_gyms/

XTREME FITNESS GYMS

PRZYJDŹ, ZOBACZ, WYPRÓBUJ NAS ZA DARMO!

PIERWSZE WEJŚCIE GRATIS!

Paulina Pietraszewska

Marketing Manager

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest