Bezpłatne zajęcia Crossmintona i Zumby!

Bezpłatne zajęcia Crossmintona i Zumby!

2 maja 2017 Wyłączono przez redakcja

W czwartek, 4 maja, na obiektach treningowych Stadionu Śląskiego rusza kolejny sezon bezpłatnych zajęć crossmintona, a w niedzielę, 7 maja odbędą się pierwsze w tym roku bezpłatne zajęcia zumby. W okresie od maja do września, w każdy czwartek, w godz. od 17.30 do 19.00 będzie można zagrać w najszybszą grę rakietową świata czyli crossminton. Na chętnych czekają boiska oraz niezbędny sprzęt do gry, a także animator zajęć!

STADION ŚLĄSKI – RUSZAJĄ BEZPŁATNE ZAJĘCIA CROSSMINTONA I ZUMBY

Także do końca września, razem z Multi Fitness Club Chorzów, zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 11.00 na bezpłatne zajęcia zumby. 7 maja zajęcia poprowadzi instruktor zumby Marta Baran. Takie formy ruchu na świeżym powietrzu są uzupełnieniem całorocznych projektów prowadzonych przez Stadion Śląski:

  • akcji „Biegaj z nami na Stadionie Śląskim” w każdy wtorek o 18.00,
  • Klubu Nordic Walking z zajęciami w poniedziałki i środy o 17.30 oraz w czwartki o godz. 10.30,
  • Ratalnego Ultramaratonu Biegowego na Śląskim z możliwością codziennego korzystania z lekkoatletycznej bieżni w godzinach otwarcia obiektów.

Zachęcamy do aktywnego treningu na świeżym powietrzu! Uwaga, w razie niepogody zajęcia crossmintona mogą zostać odwołane. Więcej informacji o bezpłatnych zajęciach na Stadionie Śląskim można uzyskać pod numerem telefonu 500 006 415 oraz na stronie www.stadionslaski.pl

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest