chorzow.eu już działa poprawnie

chorzow.eu już działa poprawnie

3 lipca 2017 Wyłączono przez redakcja

Na podstawie uzyskanych informacji z Biura Prasowego UM Chorzów, informujemy że strona naszego miasta nie została zaatakowana przez hakerów. Błąd który był widoczny wczoraj powstał po stronie bazy danych (doszło do uszkodzenia jednej z tabel bazy danych), ale został on juz naprawiony jak podaje nam Rzecznik Urzędu Miasta Pani Karolina Skórka. Strona miasta znajduje się w odrębnym środowisku serwerowym od baz UM Chorzów, wobec powyższego Rzecznik UM Chorzów twierdzi, iż dane mieszkańców są bezpieczne.  Nie otrzymaliśmy natomiast informacji, kto jest odpowiedzialny za działanie strony Naszego Miasta, i czy wydarzenia miało charakter incydentalny? Czy stroną zarządzają osoby kompetentne? Jakie konsekwencje zostaną wyciągnięte wobec osób, które nie dopatrzyły procedur bezpieczeństwa.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest