Frugo kreuje wakacyjny luz.

Frugo kreuje wakacyjny luz.

14 lipca 2017 Wyłączone przez redakcja

Kampania marki Frugo rozkręca się – od 10 lipca słuchacze Radia Eska mogą wziąć udział w ekscytującym konkursie. Najlepsze materiały mają szansę znaleźć się w alternatywnej wersji („made by fun’s”) teledysku Kamila Bednarka. Konkurs potrwa 10 dni do 20 lipca i będzie miał 10 edycji. Każdy z 10 finałów odbędzie się w audycji „Wakacyjna imprESKA”. 

Zabawa polega na tym, aby przesłać do Radia Eska plik video z filmem, w którym pokazane będzie nieprzeciętne przeżycie z paczką przyjaciół. Autor wybranego materiału, na antenie, na żywo, podczas rozmowy z prowadzącym, przedstawi treść swojego filmu. Fragmenty z najlepszych nadesłanych obrazów zostaną zmiksowane przez Kamila Bednarka w teledysku do utworu „Poczuj luz”. Tak właśnie powstanie wersja „made by fun’s”. Dziesięciu finalistów będzie mogło poszczycić się wkładem artystycznym do twórczości jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich muzyków młodego pokolenia.

Niezależnie od nagrody głównej, każdego dnia słuchacze Radia mogą wygrać głośniki, słuchawki, aparaty fotograficzne, kamerki SONY i zapasy mocno owocowych napojów FRUGO. 

Więcej informacji i regulamin na stronie

SUKCES 

Napisany dla marki Frugo utwór Kamila Bednarka „Poczuj luz” w ubiegłym tygodniu znalazł się na 1 miejscu zestawienia Radia Eska „Gorąca 20”!

(informacja prasowa FRUGO)

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest