Henry No Hurry w Chorzowie !!!

Henry No Hurry w Chorzowie !!!

22 sierpnia 2017 Wyłączono przez redakcja

Melodie z pogranicza gatunków singer-songwriter oraz indie-folk. Zarówno te znane z twórczości Letters From Silence czy Henry David’s GUN, jak również utwory autorskie oraz własne interpretacje kompozycji innych artystów.To jednoosobowy projekt Wawrzyńca Jana Dąbrowskiego (Letters From Silence, Henry David’s GUN). One Man Act Festival – koncert odbędzie się przed Gryfno! Kafe (ul. Wolności 15) w czwartek, 24 sierpnia o godz. 17. Wstęp wolny!

Słysząc „folk, gitara, solowe wykonanie”, myślisz muzyka ogniskowa i harcerska? W żadnym wypadku! „The Road EP” to pełnokrwisty folk z dobrym anglojęzycznym tekstem i ciekawym brzmieniem. Zamykasz oczy, widzisz ciemnozieloną trawę, czujesz promienie słońca oraz orzeźwiający wiatr smagający policzki i… słyszysz pasącą się nieopodal długowłosą szkocką krowę, która wcześniej spoglądała na ciebie z okładki. A wszystko to bez pośpiechu, w błogiej atmosferze, z dala od zawrotnego miejskiego tempa. Henry nigdzie nie pędzi, zwolnisz i ty? (recenzja) 

Jeden samochód, kilka instrumentów.

Bez pośpiechu, bez oczekiwań.

Sam ze sobą i swoimi „dziwactwami”.

Raz Henry a raz Harry.

Dr Jekyll i Mr Hyde.

Melodie z pogranicza gatunków singer-songwriter oraz indie-folk. Zarówno te znane z twórczości Letters From Silence czy Henry David’s GUN, jak również utwory autorskie oraz własne interpretacje kompozycji innych artystów. Projekt na poły muzyczny, na poły podróżniczy i po trosze pisarski. Obwoźny zakład koncertowy odwiedzający z założenia miejsca małe, kameralne.

www.facebook.com/henrynohurry

Borówka Music: www.facebook.com/borowkamusic

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest