One Man Act festiwal w Chorzowie.

One Man Act festiwal w Chorzowie.

4 sierpnia 2017 Wyłączono przez redakcja

Phillip Bracken – Australia – W jego twórczości słychać wędrownego ducha, meandrującego pomiędzy stylami takimi jak indie roots, blues,czy soul alternatywny z domieszką muzyki ambient. Eteryczny, pełen ciepła głos wydaje się być zarazem swoiście pierwotny, surowy. Rytmy odzwierciedlone w gitarze zmieniają się od spokojnych poprzez intensywne aż do hipnotycznych, często będąc mieszanką wszystkich trzech rodzajów.

Szukając porównań można by przywołać takie nazwiska jak Ben Harper, Nick Drake, Doug Burr czy Josh Garrels, ze względu na poruszające brzmienie gitary i ciepło głosu. Z całą pewnością jednak w utworach Phillipa nie usłyszymy imitacji żadnego z wymienionych muzyków, zamiast tego znajdziemy dużą dawkę niepowtarzalnych emocji. Próbka muzyki:

One Man Act to festiwal pokazujący, że jeden artysta potrafi zmieniać otaczającą go rzeczywistość. Zaplanowaliśmy 6 koncertów, 6 muzyków z 6 krajów. To dopiero gratka! Jesteśmy już na półmetku cyklu. Przed nami jeszcze trzy sierpniowe edycje imprezy. Wstęp na koncerty jest wolny. Wszystkie koncerty odbywają się w czwartki, o godz. 17.00
przed/w Hard Rock (Jagiellońska 4) lub przed/w Gryfno! Kafe (Wolności 15).
 
Poniżej harmonogram zbliżających się koncertów:
 
  • 10.08, godz. 17.00 – Phillip Bracken (Australia) – Hard Rock, Jagiellońska 4
  • 17.08, godz. 17.00– Tim McMillan (Australia) – Gryfno! Kafe, Wolności 15
  • 24.08, godz. 17.00 – Henry No Hurry! (Polska) – Gryfno! Kafe, Wolności 15
Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest