„Gramy razem” na Stadionie Śląskim.

„Gramy razem” na Stadionie Śląskim.

6 września 2017 Wyłączono przez redakcja

Rozgrywki piłkarskie dla dzieci i dorosłych, turniej gier planszowych, animacje, gry i zabawy. To wszystko w ramach pikniku rodzinnego „Gramy Razem”, który odbędzie się na obiektach treningowych Stadionu Śląskiego już w najbliższą niedzielę.

Piknik rodzinny pod hasłem „Gramy Razem” to rozmaite formy aktywności przewidziane zarówno dla najmłodszych jak i starszych. Przygotowano m.in. turniej piłkarski dla dorosłych i młodzieży od 16. roku życia, turniej piłki nożnej dla dzieci do lat 13, turniej gier planszowych i karcianych oraz animacje dla najmłodszych. Nie zabraknie również zabaw edukacyjnych i konkursów profilaktycznych dla dzieci w ramach akcji „Narkotyki? Na co mi to”.

Impreza ma na celu przede wszystkim dobrą zabawę połączoną z edukacją i odrobiną sportowej rywalizacji. To doskonała okazja by niezależnie od wieku przetestować swoje umiejętności, nauczyć się czegoś nowego i wspólnie spędzić czas – mówi Ewelina Jasińska ze spółki Stadion Śląski.

Piknik odbędzie się w niedzielę 10 września br. na obiektach treningowych Stadionu Śląskiego. Impreza rozpoczyna się o godz. 11.00.

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie na Rzecz Rodziny oraz Stadion Śląski. Impreza współfinansowana jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest