Koncert Wiedeński w Katowcach.

Koncert Wiedeński w Katowcach.

5 września 2017 Wyłączono przez redakcja

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Już 23.11.2017  Gala Wiedeńska w Pałacu Młodzieży w Katowicach z udziałem solistów polskich i europejskich oper.

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”. Publiczność usłyszy m.in.:  Walc „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, Duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa” czy polkę „Tritsch- Tratsch”. Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Zapraszamy serdecznie!

Bilety 85 zł: Empik (Galeria Silesia, Trzy Stawy), Empik (ul. Skargi 6),
Media Expert (ul. Alpejska 6), Księgarnia PWN (ul. Teatralna 2, Bogucicka 3),
Sklep Riff (ul. Krasińskiego 5), Saturn (ul. Chorzowska 107)

online: www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.kupbilecik.pl, grupy tel. 504 091 909

 

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest