Dzień otwarty w CityFit Chorzów AKS!

Dzień otwarty w CityFit Chorzów AKS!

17 listopada 2017 Wyłączone przez redakcja

Już jutro (18.11) nowo otwarty klub fitness CityFit Chorzów AKS zaprasza na dzień otwarty. Tego dnia będzie można trenować za darmo, a  osoby, które zechcą dołączyć do grona klubowiczów będą mogły skorzystać ze specjalnej oferty cenowej.   

Chorzowski CityFit znajduje się w Centrum Handlowym AKS (ul. Parkowa 20). Czynny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. We wnętrzu o powierzchni 2050 mkw. znalazł się szeroki wybór nowoczesnego sprzętu i akcesoriów prestiżowych marek takich jak TechnoGym, Training Show Room, Matrix, Escape Fitness. Przestrzeń treningowa podzielona została na 10 ergonomicznych stref, a klubowicze nie muszą pamiętać o noszeniu kart, gdyż wejście odbywa się na skan wybranych punktów na mapie palca. Ćwiczyć można już od 16. roku życia – indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness.

Trenuj za darmo – 18 listopada!

Już w najbliższą sobotę klub zaprasza na Dzień Otwarty. Przez całą dobę można trenować za darmo oraz zapisać na preferencyjnych warunkach: za miesięczny karnet open zapłacimy 49,75 złotych w pierwszym miesiącu oraz 59,95 złotych w kolejnych. Sieć nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, a opłata wpisowa wynosi 0 złotych.

Darmową wejściówkę oraz karnet open w promocyjnej cenie (z kodem 9FWU) znajdziecie w kioskach przy wejściu do klubu oraz na http://chorzow.cityfit.pl/. Jeżeli zdecydujecie się zapisać na terenie klubu, koniecznie zapytajcie Gym Asystentów o upominek.

Lokalizacja: Centrum Handlowe AKS, Chorzów, ul. Parkowa 20

Więcej informacji: www.cityfit.pl

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest