Internet, telewizja kablowa, internet LTE i telefonia GSM – Graficom

Internet, telewizja kablowa, internet LTE i telefonia GSM – Graficom

2 listopada 2017 Wyłączone przez redakcja

Specjalna oferta dla Ciebie!

Graficom to znany i zaufany dostawca usług dostępu do internetu i telewizji kablowej. Teraz w swojej ofercie wprowadza technologię LTE i GSM (na terenie całego kraju oraz w roamingu UE). Oferuje  internet stacjonarny na terenie miast: Chorzów, w dzielnicach: Chorzów Stary, Chorzów Centrum, Ruda Śląska w dzielnicach: Kochłowice, Wirek, oraz w Siemianowicach Śląskich w rejonie Bytków.

przede wszystkim telewizja 3 generacji i najnowsza technologia LTE i GSM w Graficom.

  • online to możliwość oglądania wybranych kanałów z oferty naszej telewizji na urządzeniach typu: komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon. Graficom online to coś w rodzaju cyfrowego multiroomu, z tą różnicą, że dostępna jest na ekranach innych niż ekran telewizora.

Dla kogo?

HBOZ usługi korzystać mogą Abonenci usług Graficom oraz wszyscy nowi klienci z  wykupionym Pakietem Wielotematycznym lub wyższym (Usługa jest niedostępna dla posiadaczy pakietu Mini HD). Aby uzyskać dostęp do kanałów TV należy znajdować się w zasięgu sieci internet. Dlatego oferujemy tą usługę w technologii LTE! Usługa może być uruchamiana na wielu urządzeniach również mobilnych, jednakże w tym samym czasie, w ramach jednego konta abonenckiego z usługi można korzystać tylko na jednym urządzeniu.

Telewizja HD (High Definition) to bezkompromisowa jakość obrazu. HD to duży skok do przodu w porównaniu do standardowej telewizji SD (Standard Definition). Wyższa rozdzielczość oznacza większą ilość pikseli na ekranie telewizora, przez co obraz jest kilkukrotnie bardziej szczegółowy i ostry. Przy standardowej rozdzielczości na ekranie wyświetlane jest 576 linii poziomych, natomiat przy HD ta ilość to nawet 1080 linii. W telewizji GRAFICOM nie idziemy na kompromisy, każdy kanał HD emitujemy w najlepszej możliwej jakości w jakiej dostarcza nam sygnał nadawca. Niektóre kanały mogą mieć przepływności rzędu 20Mbps!

Format panoramiczny 16:9 i dźwięk przestrzenny
Obraz HD jest zazwyczaj wyświetlany w proporcjach 16:9 (standardowa telewizja to 4:3) przez co obraz jest szeroki tak jak w kinie. Oprócz panoramiczenego formatu, większość programów w formacie HD nadaje także dźwięk przestrzenny. Jeśli dysponujesz odpowiednim sprzętem audio możesz podłączyć dekoder do twojego systemu dźwięku przestrzennego i poczuć się tak jakby brało się udział w tym co się ogląda.

Firma Graficom prowadzi też szeroko pojęty serwis komputerów i oprogramowania. Firma posiada szeroką ofertę dla firm przy wdrożeniach procedur związanych z Ochroną oraz Bezpieczeństwem Informacji (ABI), a także Ochroną Danych Osobowych. Pomoc Graficom w zastosowaniu procedur zabezpieczających pozwala firmom, a także instytucjom zredukować ryzyko związane bezpośrednio z zabezpieczeniem informacji, powiązane usługi informatyczne, archiwizacja oraz backup danych dają pewność prawidłowego funkcjonowania oraz bezpieczeństwo.

Graficom jest autoryzowanym audytorem (CISA) Certyfified Information System Auditor. Wiedzą specjalistów Graficom poparta jest kompetencjami w postaci licznych certyfikatów w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz potwierdzona przez partnerów takich jak Microsoft oraz Stowarzyszenie Administratorów Bezpieczeństwa Informacji, posiada także liczne certyfikaty z zakresu Ochrony Danych Osobowych, Polityk Bezpieczeństwa i Audytu Bezpieczeństwa Teleinformatycznego.

Graficom oferuje ponadto: usługi serwisowe komputerów, serwerów, sieci firmowych, diagnostykę, spawanie światłowodów, instalacje monitoringu, systemów CCTV, telewizja przemysłowa, oraz sprzedaż Kamer IP, HD, rejestratorów cyfrowych.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest