Wielka Fabryka Elfów w Katowicach.

Wielka Fabryka Elfów w Katowicach.

4 listopada 2017 Wyłączone przez redakcja

W tym roku po raz pierwszy w Katowicach! W Wielkiej Fabryce Elfów dzieci będą miały okazję pomóc Świętemu Mikołajowi w poszukiwaniu przedmiotu bez którego święta się nie odbędą…

Wielka Fabryka Elfów jest cyklicznym, odbywającym się od sześciu lat wydarzeniem, skierowanym do dzieci oraz ich rodziców, chcących przeżyć magię świąt u samych źródeł. W sumie nasze fabryki odwiedziło dotychczas ponad 80. tysięcy dzieci, dając się porwać świątecznej przygodzie. W tym roku Wielka Fabryka Elfów po raz pierwszy otwiera się w Katowicach w Fabryce Porcelany, dołączając do wydarzeń w Gdańsku (w Amber Expo) i Warszawie (na Stadionie PGE Narodowym). Od 1 grudnia do 22 grudnia, dzieci pod opieką Elfów Świętego Mikołaja, będą miały szansę zanurzyć się w kolorowej atmosferze świąt i pomóc Świętemu Mikołajowi w odnalezieniu jego magicznych sań. By tego dokonać, odwiedzające Wielką Fabrykę Elfów dzieci wykonać będą musiały serię specjalnych zadań, eksplorując coraz to bardziej fascynujące zakątki Fabryki. Dzieci zwiedzają Wielką Fabrykę Elfów w grupach, a po całej przygodzie Święty Mikołaj wręcza im pamiątkowe dyplomy pomocnika elfa i specjalne upominki.

Oferta skierowana jest zarówno do szkół i przedszkoli, jak i klientów indywidualnych. W celu zakupienia biletów i dokonania rezerwacji (grupy), zapraszamy na poniższą stronę lub do salonów sieci Empik (link)

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest