Kalendarz adwentowy Graficom

Kalendarz adwentowy Graficom

8 grudnia 2017 Wyłączone przez redakcja

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy! Miło nam poinformować, że od 1 do 24 grudnia abonenci pakietów Mini i Wielotematycznych telewizji kablowej w sieci Graficom będą mogli otwierać okna kanałów jak przedświąteczne czekoladki w kalendarz adwentowy Graficom.

Każdego dnia zostanie odkodowany jeden kanał,

na co dzień dostępny w pakietach tematycznych i premium. W kalendarzu adwentowym operatora telewizji kablowej Graficom nie zabraknie niespodzianek muzycznych, dziecięcych i edukacyjnych.

To świąteczna niespodzianka tylko dla abonentów Graficom!

Przez 24 grudniowe dni będziemy odkodowywać kolejno jeden kanał. Każdy kanał będzie otwarty 24 godziny, ale o tym, który w jakim dniu, abonenci będą się dowiadywali na bieżąco – jak w klasycznym, słodkim kalendarzu adwentowym. Promocje również dla nowych abonentów na nowe produkty – dowiedz się więcej na naszym profilu na FB. 

To świąteczna niespodzianka tylko dla naszych abonentów! Przez 24 grudniowe dni będziemy odkodowywać kolejno jeden kanał. Kanały będą odkodowane dla abonentów pakietów Mini i Wielotematycznych. Na co dzień są dostępne w pakietach tematycznych i premium. Każdy kanał będzie otwarty 24 godziny, ale o tym, który w jakim dniu, abonenci będą się dowiadywali na bieżąco – jak w klasycznym, słodkim kalendarzu adwentowym.

Wśród odkodowanych kanałów znajdą się między innymi: CANAL+ Discovery, MTV, Nick Jr., 2×2, Outdoor Channel, AMC, Discovery Historia, DOMO+, KUCHNIA+, PLANETE+, MTV Rocks, VH1, czy Polsat Jim Jam.

Zabawa będzie się odbywała również na Facebooku

 

 

 

Na fanpag-u Graficom, każdego dnia, między 1 a 24 grudnia, będzie można otwierać nowe okno… Tematyczne pakiety telewizji kablowej Graficom to jeszcze więcej seriali, filmów, sportu, bajek, świetnej muzyki i historii na wyciągnięcie ręki. Oferta stanowi uzupełnienie podstawowych pakietów telewizyjnych Wielotematycznych.

Na co dzień można je domówić w każdej chwili, do tego szybko i w łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, odwiedzania strony www, a nawet bez rozmowy telefonicznej z konsultantem, po prostu z pilota.

materiał prasowy Graficom/Jambox

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest