Mistrz masażu!

Mistrz masażu!

7 grudnia 2017 Wyłączone przez redakcja

Kompleksowe masaże i rehabilitacja dla osób w każdym wieku. Masaż gorącymi kamieniami, relaksacyjny, a może regeneracyjny? W naszym regionie rozpoczął działalność MR.PRODOTYK – czyli gabinet mistrza masażu, Marcina Fremel. Sprawdziliśmy ofertę, godziny otwarcia i ceny.

W ofercie gabinetu MR.PRODOTYK

Kompleksowe masaże i rehabilitacja dla osób w każdym wiekuznajdują się masaże na zdrowe plecy, relaksujące, wyszczuplające, i z użyciem gorących kamieni. To oferta skierowana dla osób w każdym wieku, szukających zabiegów odnowy biologicznej, leczniczych, a także rehabilitacyjnych, dedykowanych kobietom w ciąży i dzieciom. Właściciel gabinetu, Marcin Fremel, specjalizuje się również w masażu sportowym oraz specjalistycznym z elementami terapii manualnej. Wykonuje także rehabilitację powypadkową i pourazową. Aktualne informacje są podane na stronie www.mrprodotyk.pl oraz na profilu na FB. Gabinet znajduje się w Katowicach, przy ul. ul. Raciborskiej 35e.

Możliwe jest jednak zamówienie usługi masażu z dojazdem do klienta. Kompleksowe masaże i rehabilitacja dla osób w każdym wieku.

Masaż, odnowa biologiczna, rehabilitacja Kompleksowe masaże i rehabilitacja dla osób w każdym wieku, dojazd do klientaO tym, że Marcin Fremel jest prawdziwym mistrzem w swoim fachu, świadczy m.in. jego ostatni sukces z listopada tego roku. MR.PRODOTYK zajął drugie miejsce w plebiscycie Dziennika Zachodniego na „Masażystę Roku”. Na swoją renomę Marcin Fremel pracował przez wiele lat, zdobywając wiedzę i umiejętności najpierw w sopockim sanatorium „Leśnik”, a następnie Grand Hotel Spa&Wellnes.

Poczułem, że nadszedł czas, żeby zdecydować się na krok do przodu. Wiedza i doświadczenie nabyte w sferze odnowy biologicznej, masażu, rehabilitacji oraz gimnastyki korekcyjnej dzieci, doprowadziły do powstania mojej firmy MR.PRODOTYK – zaznacza Marcin Fremel. – Jako młody magister odnowy biologicznej z elementami rehabilitacji zacząłem przecierać szlaki pracując w województwie pomorskim. Wiatr przywiał mnie jednak w strony rodzinne, na Śląsk – dodaje właściciel gabinetu MR.PRODOTYK.

Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00

oraz w soboty od 9:00 do 15:00. Do skorzystania z usług mistrza masażu Marcina Fremel zachęcają dodatkowo przystępne ceny. Kompleksowe masaże i rehabilitacja dla osób w każdym wieku. Wahają się one w granicach 60-120 zł. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej gabinetu MR.PRODOTYK.

Na kojący masaż można umówić się dzwoniąc pod numer telefonu: 504 009 402.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest