Sylwestrowa noc w Chorzowie?

Sylwestrowa noc w Chorzowie?

28 grudnia 2017 Wyłączone przez redakcja

W tym roku sylwester plenerowy 2017/2018 będzie hucznie obchodzony różnych okolicznych miastach. Chorzów w tym roku nie zadbał o swoich mieszkańców? Kto jeszcze nie jest zdecydowany ma możliwość skorzystania z komercyjnych propozycji m.in Retro impreza grana w całości z płyt winylowych, uroczysta gala z muzyką na żywo a może… bal u Cygana? Sylwestrowa noc w Chorzowie i opcje na spędzenie sylwestrowej nocy są różnorodne, ale nie plenerowe.

Sylwestrowa noc w ChorzowiePodajemy w skrócie kilka miejsc w woj. śląskim, które wydały się nam interesujące na plenerowy wypad. Najbliżej bo po sąsiedzku w Katowicach

Sylwestrowa Moc Przebojów telewizji Polsat

Po raz kolejny odbędzie się w Katowicach na placu przed Spodkiem. Tę noc swoimi występami uświetnią na pewno Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, zespoły Boys i Enej oraz gwiazda wieczoru – hiszpański wokalista Alvaro Soler. Kliknij tutaj i sprawdź szczegóły tego Sylwestra (link).

Dla szukających wrażeń interesująco zapowiada się plenerowy sylwester w Ustroniu, gdzie miasto zaprasza na zabawę sylwestrową na rynku. W tym roku oczekiwanie na Nowy Rok umili kapela Polandia, a gwiazdą sylwestrowej nocy będzie zespół TABU.  Wstęp bezpłatny!

Sylwester i Nowy 2018 Rok dla wytrwałych morsów i sportowców

W parku Ślaskim organizowany jest  XII ​ ​ Śląski ​ ​ Maraton ​ ​ Noworoczny ​ ​ Cyborg – gdzie można jeszcze się zapisać (link) tutaj.

Start: 1 stycznia 2018 roku godz. 12.00 w Parku Śląskim w Chorzowie przy hali wystawowej „Kapelusz”

Trasa – bieg po nieatestowanej, dawnej 7 km trasie Półmaratonu Parkowego (do wyboru 1, 2, 3, 4, 5 lub 6 pętli) Nordic Walking maksymalny dystans półmaraton 21.097 km (1, 2 lub 3 pętle)

Interesująco zapowiada się sylwester w Dąbrowie Górniczej na plaży miejskiej Pogorii III w godzinach: 22.30-00.30. W programie m.in. sportowe konkurencje: morsowanie i bieg z przeszkodami po plaży na dystansie około 600 metrów, czyli „Sylwestrowy Eliminator”.

Fantastyczna zabawa zapowiada się w Gliwicach od godz. 21.00 na pl. Krakowskim rozpocznie się bardzo energetyczna impreza sylwestrowa. Wystąpią wokaliści z rockowym pazurem – najzdolniejsi uczestnicy talent show „Gwiazdy Rocka”. W ich repertuarze będą prawdziwe hymny rock and rolla i największe przeboje polskich artystów – Perfectu, Lady Pank, Kasi Kowalskiej. Organizatorem imprezy sylwestrowej w Gliwicach na pl. Krakowskim jest Miasto Gliwice.

Chorzowski portal internetowy chorzow.eu – proponuje natomiast komercyjne imprezy sylwestrowe

Sylwestrowa noc w Chorzowie

Jak podaje  Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej – rzecznik urzędu możliwa jest na imprezach komercyjnych m.in takich jak.:

Teatr Rozrywki proponuje koncert sylwestrowy „Bal u Cygana” złożony w całości z piosenek Jacka Cygana, który poza muzyką zajmuje się również pisaniem scenariuszy i sztuk. W tym roku napisał „Śpiewnik”, w którym w dowcipny sposób opowiada o kulisach powstania swoich największych przebojów. Zespół Teatru Rozrywki dołoży do tego oprawę choreograficzną, orkiestrową i wokalną, dzięki czemu przedstawi kilkugodzinny koncert sylwestrowy. Wystąpi niemal cały zespół artystyczny Teatru Rozrywki oraz gościnnie – Elżbieta Okupska. Nie zabraknie okazji do zabawy na dwóch parkietach, zimnego i gorącego poczęstunku wraz z napojami, a przede wszystkim – wspaniałej atmosfery na całą sylwestrową noc. Teatr Rozrywki zaprasza w niedzielę 31.12 o godzinie 21.00 Szczegóły: https://www.teatr-rozrywki.pl/component/visualticket/265.html?view=event

Miejski Dom Kultury Batory zaprasza na bal sylwestrowy, który odbędzie się w Sali Widowiskowej MDK w godzinach od 20.00 do 5.00. W programie m.in: wodzirej i prezenter muzyczny – Krzysztof Kończyk, recital Izabeli Fojcik oraz pokaz rewiowy. Szczegóły: http://mdkbatory.pl/aktualnosci/item/bal-sylwestrowy-2.html

W Starochorzowskim Domu Kultury zabawę na parkiecie zapewnią DeeJay Pedros i Dee Jay Szejk. SDK przewidział także specjalną niespodziankę muzyczną i zabawę przy muzyce na żywo oraz przy recitalach grupy W.I.P. Informcja: sebastian@chck.pl i http://sdk.org.pl/events/event/zabawa-sylwestrowa-2/

Sztygarka tradycyjnie już organizuje dwie zupełnie różne imprezy sylwestrowe. Restauracja Prezydent zaprasza na uroczysty bal z wykwintną kolacją przy muzyce granej na żywo przez zespół Wytrawni. Klub Muzyczny Tlenownia zapewnia retro imprezę z muzyką lat 60, 70, 80 i 90. graną wyłącznie z płyt winylowych. Gorączkę Sylwestrowej Nocy rozkręci DJ Tomson. Szczegóły: https://sztygarka.pl/event/sylwester-2/

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest