Miejsca Przyjazne Dzieciom

Miejsca Przyjazne Dzieciom

11 stycznia 2018 Wyłączone przez redakcja

Tworzymy bazę Miejsc Przyjaznych Dzieciom. Z rodzicami i dla rodziców. Razem z użytkownikami portalu www.tatento.pl tworzymy bazę Miejsc Przyjaznych Dzieciom. Bazę, w której my – rodzice – będziemy mogli znaleźć informacje o rzeczach, które są ważne dla rodziców z dziećmi. To baza tworzona przez rodziców i dla rodziców, oparta o wiedzę i doświadczenie osób, które odwiedziły te miejsca. Miejsca Przyjazne Dzieciom.

Zapraszamy do tworzenia z nami tej bazy: hoteli, kawiarni, basenów i innych. Miejsc, w których rodzice z dziećmi będą mile widziani. Takich miejsc, w których nie trzeba się martwić o drobne rzeczy, które zauważą tylko rodzice. I których potrzebują, żeby spokojnie spędzić czas z dziećmi.

ięc wiemy, gdzie chcemy jechać. Szukamy idealnego miejsca. Portale prezentują piękne zdjęcia, ale w opisach tylko… „blisko plaża, blisko las, blisko przystanek, blisko sklep, recepcja w dwudziestu językach, wi-fi w całym ośrodku, bar otwarty 24 godziny…”. Ale o tym, czy jest łóżko z dostawką lub czy można dostać podgrzewacz do butelek lub wypożyczyć spacerówkę już się nie dowiemy. Takich informacji – dla rodziców! – często brakuje.

Dlatego stworzyliśmy bazę Miejsc Przyjaznych Dzieciom. Miejsc, o których możemy powiedzieć to, co sami chcielibyśmy o nich wiedzieć. Razem z użytkownikami Tatento.pl. Razem z Wami. Żeby każdy z nas mógł łatwo znaleźć informacje o tym, gdzie warto spędzić czas z najmłodszymi.

Wakacje, ferie a nawet rodzinny wypad na spacer – prawie zawsze trafiamy na jakieś miejsce, w którym czujemy się mile widziani z dziećmi. Bo jest w kawiarni menu dla maluchów, u dentysty jest kącik zabaw lub jakiś klub fitness oferuje opiekę nad dziećmi przez kilka godzin dziennie. To małe rzeczy, a pomagają w życiu. Niech inni rodzice dowiedzą się o Waszych odkryciach. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

Zależy nam na stworzeniu bazy informacji, które sami – jako rodzice – chcielibyśmy przeczytać. Opisów miejsc stworzonych przez rodziców dla innych rodziców. Takich, które pomogą zadecydować, czy warto odwiedzić jakieś miejsce.

Szukając informacji o miejscach, które planujemy odwiedzić, często trafiamy na wyliczenie rzeczy, które mogą się przydać. Ale rzadko gdzie można znaleźć informację o ułatwieniach dla rodzin.

Przewijak, kącik zabaw, wanienka czy dostawka z łóżeczkiem dziecięcym – to bardzo drobne rzeczy, które często sprawiają, że chcemy wracać do jakiegoś miejsca lub nie. Każdy rodzic chciałby wiedzieć, czy w jakimś miejscu znajdzie jakieś udogodnienia dla siebie i dzieci.

Do tego wielu rzeczy nie da się opisać w prostym formularzu: winda, w której zmieści się rodzina z wózkiem, wygodne prysznice czy więcej niż jedna wanienka w całym hotelu, pediatra współpracujący z jakimś ośrodkiem wczasowym… Tych rzeczy jest naprawdę wiele i mało gdzie można znaleźć takie informacje.

Ale Miejsca Przyjazne Dzieciom to nie tylko hotele czy kwatery. To też przychodnie,
w których są kąciki zabaw dla dzieci, siłownie lub kluby fitness organizujące opiekę nad maluchami. Gabinety dentystyczne, do których możemy pójść z dwulatkiem bez obaw, że na widok białego fartucha będzie się tulił i uciekał. Chcemy zebrać informacje o takich miejscach i udostępnić tę bazę wszystkim rodzicom. Bazę, z której sami – jako rodzice – chętnie skorzystamy i do której dokładamy swoją cegiełkę.

Żeby zachęcić do dodawania nowych punktów organizujemy konkurs. Każdy z dodanych przez społeczność Miejsc Przyjaznych Dzieciom bierze udział w konkursie, w którym do wygrania jest wycieczka do Legolandu oraz inne, fantastyczne nagrody. Chcemy zachęcić innych, żeby poza zrobieniem naprawdę fajnej rzeczy (dla innych i dla siebie), mogli wygrać nagrody dla całej swojej rodziny. Konkurs trwa od 09.01.2018 do 11.03.2018 r.

Będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o naszej akcji i tworzonej bazie. W razie pytań – pozostajemy do dyspozycji.

Asia Śmieszek / asia.smieszek@tatento.pl
Kacper Szrubarczyk / kacper.szrubarczyk@tatento.pl Bartek Raducha / bartek.raducha@tatento.pl

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest