KSW 42 Gala Arena Łódź – transmisja PPV w Graficom

KSW 42 Gala Arena Łódź – transmisja PPV w Graficom

24 lutego 2018 Wyłączono przez redakcja

Już 3 marca na łódzkiej Atlas Arenie będzie można zobaczyć czołówkę polskiego MMA. Dla fanów KSW transmisja PPV przez Polsat w sieci Graficom za jedyne 39 zł! Organizatorzy ujawnili już pierwsze nazwiska, które będziemy mogli zobaczyć w 42 Gali KSW. Fani mieszanych sztuk walki zobaczą między innymi Karola Bedorfa i Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego. Kto będzie walczył? Jaka będzie karta walk KSW 42, gdzie kupić bilety na galę KSW 42. Gdzie oglądać KSW 42 online i w telewizji? KSW 42 Gala Arena Łódź – transmisja PPV w Graficom.

Wielki hit ozdobi galę KSW 42!

Do bogatej już karty łódzkiej gali, na której widnieją między innymi nazwiska Michała Materli, Mateusza Gamrota, Karola Bedorfa czy Ariane Lipski dołączy Mamed Khalidov, który w walce najbardziej dominujących mistrzów KSW zmierzy się z Tomaszem Narkunem! Pojedynek oglądać można będzie też PPV w sieci Graficom. Gala będzie emitowana w jakości HD na kanale 901. Dostęp do kanałów dla Abonentów Graficom będzie sprzedawany za 39 zł. Gala KSW 42 w Łódzkiej Atlas Arenie Pay Per View w Graficom.

Możliwość zakupu dostępu do transmisji z gali będą mieli Abonenci pakietów Wielotematycznych i Mini HD.

Gala KSW 42 odbędzie się 3 marca 2018 roku.

Łódzka Atlas Arena to druga co do wielkości hala w Polsce i nic dziwnego, że po pięciu latach przerwy, kolejna gala KSW odbędzie się właśnie tam. Po raz pierwszy federacja zorganizowała galę w Łodzi w 2010 roku. Na KSW 14 „Dzień Sądu” zadebiutował między innymi aktualny mistrz KSW w wadze półśredniej, Borys Mańkowski, a Mariusz Pudzianowski pokonał Erica Escha. Po raz ostatni KSW gościło w Atlas Arenie w 2013 roku z galą KSW 24: Starcie Gigantów. Wtedy o pierwszy pas KSW w wadze ciężkiej walczyli Karol Bedorf i legendarny Paweł Nastula.

KSW 42 Gala Arena Łódź – transmisja PPV w Graficom

Na oficjalnym profilu federacji na Twitterze organizatorzy podali już pierwsze nazwiska wojowników, których zobaczymy na gali KSW 42 w Łodzi. W Atlas Arenie powalczą Ariane Lipski, Tomasz Narkun, Mateusz Gamrot, Łukasz „Juras” Jurkowski i Karol Bedorf.

Po zupełnie wyjątkowym wyzwaniu, jakim było starcie z Borysem Mańkowskim, Mamed Khalidov (34-4-2, 13 KO, 17 Sub) zdecydował się na wzięcie udziału w jeszcze bardziej hitowym pojedynku! Naprzeciw niepokonanego od prawie ośmiu lat mistrza wagi średniej stanie król kategorii półciężkiej, Tomasz Narkun (14-2, 3 KO, 11 Sub). Czempioni spotkają się w umówionym limicie wagowym w walce wieczoru 3 marca na KSW 42 w Łodzi.

Niekwestionowana legenda sportów walki nad Wisłą, Mamed Khalidov walczy dla KSW już ponad 10 lat i żaden rywal nie potrafił znaleźć na niego sposobu. Po pokonaniu świetnych zawodników z całego świata, takich jak James Irvin, Matt Lindland, Jesse Taylor, Kendall Grove, Melvin Manhoef czy Brett Cooper, zawodnik z Olsztyna stanął naprzeciw mistrza dywizji średniej Michała Materli i błyskawicznym nokautem odebrał mu pas wagi średniej. Ostatnio, na KSW 39: Colosseum, Khalidov stanął do pierwszej w historii KSW walki dwóch mistrzów i po jednym z najlepszych bojów 2017 roku wypunktował Borysa Mańkowskiego. Teraz Mamed stanie przed kolejnym czempionem, tym razem cięższym o prawie dziesięć kilogramów.

Tomasz Narkun to maszyna do kończenia starć przed czasem. Wszystkie wygrane przez „Żyrafę” pojedynki zakończyły się nokautem lub poddaniem, a aż 12 z nich w pierwszej rundzie! 28-latek ze Stargardu w klatce KSW poddał Charlesa Andrade i Karola Celińskiego, a następnie w walce o pas wagi półciężkiej w niespełna dwie minuty znokautował Gorana Reljicia. W pierwszej obronie tytułu efektownym latającym kolanem odprawił Brazylijczyka Cassio Barbosę, a następnie ciosami zakończył starcie z byłym mistrzem, Rameau Thierrym Sokoudjou. Na KSW 39: Colosseum w ostatniej sekundzie pierwszej rundy Narkun udusił trójkątem nogami niezwykle niebezpiecznego Marcina Wójcika. Na KSW 42 zawodnik Berserkers Team Szczecin stanie przed najtrudniejszym wyzwaniem w karierze.

Pojedynek oglądać można będzie też PPV w sieci Graficom. Gala będzie emitowana w jakości HD na kanale 901. Dostęp do kanałów dla Abonentów Graficom będzie sprzedawany za 39 zł. Gala KSW 42 w Łódzkiej Atlas Arenie Pay Per View w Graficom.

Ponadto w Łodzi wystąpią między innymi Michał Materla, Mateusz Gamrot, Karol Bedorf czy Ariane Lipski. Bilety na KSW 42 są dostępne w serwisie eBilet.pl.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest