07.03 – bezpłatna komunikacja dla kierowców ze względu na smog

07.03 – bezpłatna komunikacja dla kierowców ze względu na smog

7 marca 2018 Wyłączone przez redakcja

Ze względu na prognozowaną przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska bardzo złą jakość powietrza na dzień 07 marca wprowadzamy bezpłatne przejazdy dla kierowców.

bezpłatna komunikacja dla kierowców ze względu na smogAby skorzystać z bezpłatnego przejazdu Kolejami Śląskimi wystarczy podczas kontroli biletów okazać ważny dowód rejestracyjny. W przeciwieństwie do poprzedniej edycji akcji, w tym roku nie trzeba być właścicielem pojazdu. Każdy kierowca może zabrać w podróż jedną osobę towarzyszącą. Bezpłatne przejazdy obowiązują na całej sieci Kolei Śląskich, z wyłączeniem odcinka przygranicznego Chałupki – Bohumin oraz pociągów Ornak na odcinku Żywiec – Zakopane.

Możliwość bezpłatnych przejazdów będzie obowiązywać przez cały dzień – od godziny 00:01 do 24:00. O ewentualnym przedłużeniu akcji na kolejne dni będziemy każdorazowo informować oddzielnym komunikatem.

To już ósmy dzień w tym roku, gdy Koleje Śląskie oferują bezpłatne przejazdy ze względu na smog. Do tej pory z propozycji skorzystało ponad 14 000 osób.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest