VOLBEAT i TYLER BRYANT & THE SHAKEDOWN PRZED GUNS N’ ROSES

VOLBEAT i TYLER BRYANT & THE SHAKEDOWN PRZED GUNS N’ ROSES

12 marca 2018 Wyłączone przez redakcja

Volbeat. Jedno słowo. Jeden zespół. Jeden niepowtarzalny dźwięk. Jedno niezrównane podejście do muzyki. 9 lipca 2018, Stadion Śląski, Chorzów Bilety: www.livenation.pl

Są bardziej niż chętni do przełamywania muzycznych granic i światowych, z góry ustalonych, pojęć muzycznych, zakotwiczeni w mocnej mieszance rackabilly, wczesnego rock & rolla i metalu… Duński “muzyczny cud” przełamuje wszelkie stereotypy!

VOLBEAT i TYLER BRYANT & THE SHAKEDOWN PRZED GUNS N' ROSESZespół został założony w Kopenhadze w 2001roku. W jego skład wchodzą wokalista i gitarzysta Michael Poulsen, gitarzysta Rob Caggiano, basista Kasper Boye-Larsen i perkusista Jon Larsen. Volbeat wydał sześć albumów studyjnych i dwa albumy koncertowe, każdy z nich znajdował się na szczytach list przebojów lub był nagradzany złotymi i platynowymi płytami zarówno w Europie, jak i Kanadzie.

W ostatniej dekadzie stale powiększali swoje grono fanów dzięki unikalnej mieszance i stylowi muzycznemu oraz bezkompromisowym występom estradowym. Volbeat wciąż łączy heavy metal z rockabilly, dopełnia je chropowatym brzmieniem gitar. 

Tydzień! Tyle wystarczyło, żeby powstał zespół Tyler Bryant & The Shakedown. Ten rockowo-bluesowy band gra od 2009, a w jego skład wchodzą Tyler Bryant (wokal, gitara), Caleb Crosby (perkusja), Noah Denney (gitara basowa) i Graham Withford (gitara). Na swoim koncie mają jedną EPkę i dwa samodzielne albumy, z czego ostatni z 2017r.

Występowali u boku takich gigantów muzycznych jak AC/DC, Aerosmith, B.B. King, Eric Clapton, Jeff Beck czy ZZ Top.

W Stanach Zjednoczonych podbili serca fanów, czas na Polskę!

GUNS N’ ROSES, VOLBEAT i TYLER BRYANT & THE SHAKEDOWN – będzie gorąco!

Zapraszają: Województwo Śląskie, Stadion Śląski w Chorzowie i Live Nation.

Bilety na www.LiveNation.pl

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest