Zapisy na bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

Zapisy na bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

22 marca 2018 Wyłączone przez redakcja

Ponad 250 chorzowianek wzięło już udział w bezpłatnych kursach samoobrony dla kobiet. W kwietniu rusza kolejna edycja programu organizowanego przez Urząd Miasta.

Zapisy na bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet Byli policjanci poprowadzą zajęcia praktyczne i teoretyczne, z których panie dowiedzą się m.in. jak odeprzeć atak, co zrobić w niebezpiecznej sytuacji i jak rozpoznać potencjalne zagrożenie. – Celem kursu jest nie tylko skuteczna obrona, ale także zwiększenie poczucia bezpieczeństwa. To niezwykle ważne, bo w sytuacji zagrożenia o właściwym zachowaniu często decydują sekundy – podkreśla wiceprezydent Chorzowa Marcin Michalik. W programie zajęć znajduje się m.in.: nauka ciosów i kopnięć przydatnych w obronie przed napastnikiem, techniki obrony wykorzystywane przy napaści w windzie i zagadnienia prawne dotyczące obrony koniecznej.

Kurs samoobrony kobiet będzie odbywać się w sali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie przy ulicy Odległej 5.

Program rozpocznie się 4 kwietnia, a zakończy 30 maja. Zajęcia organizowane będą w środy i w piątki w godzinach od 18.00 do 19.30. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 marca. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.chorzow.eu.

źródło UM Chorzów

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest