Niesamowity Monster Jam® na Stadionie Śląskim już 22 września!

Niesamowity Monster Jam® na Stadionie Śląskim już 22 września!

22 kwietnia 2018 Wyłączone przez redakcja

Niesamowity Monster Jam® na Stadionie Śląskim już we wrześniu! Najbardziej spektakularne amerykańskie widowisko powraca na ultranowoczesny Stadion Śląski w Chorzowie, 22 września 2018. Bilety już w sprzedaży!

Po niezwykle udanym debiucie w 2009 roku Monster Jam powraca do Chorzowa by tym razem zagościć na zupełnie nowym, wielofunkcyjnym i nowoczesnym Stadionie Śląskim wypełniając go po brzegi fanami nieokiełznanych, gigantycznych trucków!

Monster Jam jest od dekad jednym z największych na świecie, cieszących się niesłabnącym powodzeniem widowisk dla całej rodziny. Znajduje się w centrum uwagi najbardziej ikonicznych, światowych stadionów, gdzie skrupulatnie usypana ziemia tworzy trasy, których jedynym przeznaczeniem jest zaprezentowanie do całkowitego maksimum, niesamowitych możliwości tych perfekcyjnie skonstruowanych, gigantycznych trucków. Wydarzeniu towarzyszy Pit Party – impreza dla całej rodziny poprzedzająca główne przedstawienie rozpoczynające się o 16:00.

To jedyna okazja, by widzowie mogli z bliska przyjrzeć się gwiazdom programu – olbrzymim truckom, uścisnąć dłoń kierowcom, wziąć od nich autografy i zapozować do wspólnego zdjęcia na tle ogromnych pojazdów.* Pit Party rozpocznie się o 11:00.

Monster Jam to jedyny sport, w którym najwyższej klasy światowi kierowcy, zarówno mężczyźni jak i kobiety, pokoleniowi rywale, walczą o mistrzostwo jako równi sobie, na tym samym torze. Poza niesamowitym wyścigiem, którego doświadczy publiczność w 2018 r. w Chorzowie, fani będą mogli zagłosować na zwycięski truck w kategorii jazdy na dwóch kołach oraz w zawodach freestylowych. Głosowanie odbędzie się w czasie rzeczywistym na stadionie, a fani będą głosować używając swoich smartphonów.

Bilety w ogólnodostępnej sprzedaży od 20 kwietnia na www.alterartshow.pl

Ceny dynamiczne, zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów.

Kup wcześniej, zapłać mniej.

Niesamowity Monster Jam® na Stadionie Śląskim już we wrześniu!Ceny dynamiczne to system, w którym ceny biletów na różne przedstawienia i poziomy na trybunach są uzależnione od popytu na każde z widowisk. Klienci im wcześniej kupują bilety, tym niższą cenę i lepsze miejsca uzyskują. I odwrotnie – gdy późno rezerwujesz bilet na popularne przedstawienie, cena może być wyższa. Ceny dynamiczne sprawiają, że klient ma wpływ na to, jaką cenę zapłaci za bilet.

Dzieci do 3 roku życia – wstęp bezpłatny, podczas przedstawienia muszą siedzieć na kolanach opiekuna. Opiekunowie dzieci w wieku do 3 lat korzystających z bezpłatnego wejścia muszą na wejściu przedstawić DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY DATĘ URODZENIA DZIECKA.

Producentem wydarzenia jest Feld Entertainment® – światowy promotor widowisk dla całej rodziny, a organizatorem wydarzenia w Polsce jest Alter Art Show – największy, polski niezależny promotor festiwali i widowisk najwyższej klasy. To gwarancja jakości i najlepszej rozrywki dla całej rodziny!

Feld Entertainment® to światowy lider zajmujący się produkcją oraz promocją widowisk dla całej rodziny, które są doświadczeniami zbliżającymi ludzi oraz podnoszącymi ich na duchu. Do widowisk Feld Entertainment należą Monster Jam®, Monster Energy Supercross, AMSOIL Arenacross, Disney On Ice, Disney Live!, Sesame Street Live! oraz Marvel Universe LIVE! Feld Entertainment, swomi widowiskami zadowolił miliony rodzin w ponad 75 krajach na sześciu kontynentach.  Więcej informacji: www.feldentertainment.com.

Niesamowity Monster Jam® na Stadionie Śląskim już we wrześniu!Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Alter Art Show to marka, promująca wydarzenia m. in. Cirque du Soleil i Disney On Ice. Jest wyłącznym promotorem w Polsce wydarzeń produkowanych przez Feld Entertainment. Więcej informacji www.alterartshow.pl

Stadion Śląski to wielofunkcyjny obiekt sportowy będący największą w Polsce areną lekkoatletyczną, największą i najlepszą otwartą sceną muzyczną w kraju, a także nowoczesnąareną piłkarską. Legendarny „kocioł czarownic” to połączenie niezwykłej, przeszło 60-letniej historii i nowoczesnej infrastruktury, która sprawia, że obiekt przystosowany jest do organizacji największych wydarzeń sportowych, muzycznych i rozrywkowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Stadion Śląski liczy 54 378 miejsc siedzących i do 85 tys. miejsc podczas koncertów. Więcej informacji: www.stadionslaski.pl

Więcej informacji na temat Monster Jam na www.alterartshow.pl oraz MonsterJam.com.

*Zastrzegamy iż przedstawieni uczestnicy mogą się zmienić © 2018 FMS, inc.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest