Dopinguj reprezentację podczas meczu z Kolumbią i ustrzel bony na zakupy w Biedronce

Dopinguj reprezentację podczas meczu z Kolumbią i ustrzel bony na zakupy w Biedronce

23 czerwca 2018 Wyłączone przez redakcja

Dopinguj reprezentację podczas meczu z Kolumbią i ustrzel bony na zakupy w Biedronce. Biedronka wznosi piłkarskie emocje na wyższy poziom! 24 czerwca br., w dniu meczu Polska-Kolumbia, sukcesy biało-czerwonych przełożą się nie tylko na euforię kibiców, ale również na realne zyski klientów sklepów Biedronka.  Każda bramka polskiej reprezentacji strzelona Kolumbii to dodatkowe 5 zł, które będzie można otrzymać za zakupy.

Dopinguj reprezentację podczas meczu z KolumbiąTO JUŻ JUTRO! – emocje, doping wiernych kibiców, biało-czerwone barwy i ogromna nadzieja na zwycięstwo. Najnowsza promocja sieci Biedronka, Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski w piłce nożnej, sprawia, że jej klienci w zupełnie nowy sposób będą mogli poczuć piłkarskie emocje. Każda bramka strzelona 24 czerwca przez polską reprezentację Kolumbii to dodatkowe 5 zł rabatu, które otrzymają klienci Biedronki.

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy 24 czerwca zrobić jednorazowe zakupy spożywcze w sklepie sieci Biedronka o wartości minimum 49 zł. Dzięki temu klienci otrzymają bon o wysokości 5 zł, który będzie można wykorzystać 2 lipca br. przy zakupach za min. 99 zł. To nie wszystko – właśnie w tym miejscu zaczynają się naprawdę wielkie emocje, ponieważ każda bramka strzelona przez polską reprezentację Kolumbii to dodatkowe 5 zł do wartości otrzymanego bonu.

W niedzielę wszyscy trzymajmy kciuki za naszą Reprezentację. Mamy nadzieję, że motywacja w postaci bonów wzmocni doping ze strony naszych klientów, a to przełoży się na wynik niedzielnego meczu i wartość rabatu na bonach klientów – mówi Szymon Sochacki, dyrektor ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka.

Informacje na temat aktualnej oferty sieci Biedronka oraz obowiązujących promocji można znaleźć na stronie internetowej www.biedronka.pl.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest