Polska – Reszta Świata w Chorzowie już 1. września

Polska – Reszta Świata w Chorzowie już 1. września

25 lipca 2018 Wyłączone przez redakcja

Mecz Polska – Reszta Świata na Stadionie Śląskim w Chorzowie, odbędzie się 1.09, a nie jak pierwotnie planowano 29.09. Organizatorzy przewidzieli duże rabaty dla wszystkich posiadaczy biletów na finałową rundę TAURON SEC.

Polska – Reszta Świata w Chorzowie

PAP © 2017 / Lech Muszyński

– Analizowaliśmy długo kalendarz, a także finalizowaliśmy pewne rozmowy- dlatego też bilety  na to spotkanie nie były wcześniej dostępne w sprzedaży. W końcu udało nam się dograć wszystkie szczegóły  i możemy ogłosić, że mecz Polska v Reszta Świata na Stadionie Śląskim odbędzie się 1. września. Ma to  także związek z dużą niespodzianką jaką mamy dla wszystkich fanów żużla w Polsce, o której poinformujemy niedługo – tłumaczą przedstawiciele One Sport.

Przygotowania do powrotu wielkiego speedwaya do Chorzowa trwają pełną parą, a budowa toru rozpocznie  się dokładnie za miesiąc. Organizatorzy robią wszystko, by dwie imprezy, które zostaną rozegrane 1 oraz 15 września w „Kotle Czarownic”, były wyjątkowym świętem dla polskich fanów, świętem godnym wspaniałego obiektu jakim jest odnowiony chorzowski stadion.

– Niespodzianek będzie dużo, warto zarezerwować sobie tak naprawdę cały dzień, bo przed nami wydarzenie wyjątkowe. Chcemy zorganizować wielkie show, widowisko które pozytywnie zapadnie  w pamięci wszystkich. Mecz z Resztą Świata będzie okazją do tego by podziękować biało-czerwonym za sezon pełen emocji, okraszony medalem Speedway of Nations. Żużlowa Reprezentacja Polski to duma polskiego żużla, godna największych obiektów i emocji. Jeżeli ktoś posiada już bilety na finał TAURON SEC, to na ten mecz bilety otrzyma już za 25 PLN. Na Finał Mistrzostw Europy wyprzedaliśmy już ponad połowę stadionu, liczymy więc na wielu kibiców i ich uczestnictwo podczas obydwu imprez, bo taki pakiet po prostu najbardziej się opłaca – kończą przedstawiciele One Sport.

Mecz Polska – Reszta Świata będzie dla kibiców niezwykłym wydarzeniem. Żużel powróci na Stadion Śląski  w Chorzowie po piętnastu latach przerwy, a przed zawodami do Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski wprowadzonych zostanie dwóch szczególnych zawodników, dzięki którym sport żużlowy w Polsce stoi na tak wysokim poziomie.

Dla tych, którzy zakupili już bilety na finałowe zmagania o tytuł najlepszego żużlowca na Starym Kontynencie, czyli TAURON Speedway Euro Championship, które odbędą się 15 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie  (a takich osób na ten moment jest ponad 20 tysięcy) organizatorzy przygotowali specjalne rabaty, które obniżają ceny biletów na mecz Polska – Reszta Świata. Ceny wejściówek prezentują się następująco:

Prosta przeciwległa do prostej startowej oraz drugi wiraż: 25 PLN
Pierwszy wiraż: 39 PLN
Trybuna główna: 59 PLN

Mecz Polska – Reszta Świata odbędzie się 1 września 2018 o godzinie 15:30 na Stadionie Śląskim
w Chorzowie. Bilety na to wydarzenia można nabywać za pośrednictwem ebilet.pl

Ceny biletów dla osób, które nie posiadają wejściówki na TAURON SEC w Chorzowie:
Bilety normalne:
Prosta przeciwległa do prostej startowej oraz drugi wiraż: 39 PLN
Pierwszy wiraż: 59 PLN
Trybuna główna: 79 PLN
VIP: 499 zł

Bilety ulgowe:
Trybuna główna: 59 PLN
Pierwszy wiraż: 39 PLN
Pierwsza prosta oraz drugi wiraż: 19 PLN

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest