Rusza sprzedaż biletów na mecz Polska – Reszta Świata

Rusza sprzedaż biletów na mecz Polska – Reszta Świata

22 lipca 2018 Wyłączone przez redakcja

1 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie, Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się z reprezentacją Reszty Świata. Dla podopiecznych Marka Cieślaka będzie to ostatni mecz kadry w tym roku. Bilety na to niepowtarzalne wydarzenie są już dostępne.

Rusza sprzedaż biletów na mecz Polska – Reszta ŚwiataOrganizatorzy przygotowali moc atrakcji oraz okazyjne ceny biletów dla kibiców, którzy będą chcieli podziwiać zmagania biało – czerwonych na wyjątkowym stadionie, jakim jest obiekt w Chorzowie.

Na zmodernizowanym Stadionie Śląskim, Polacy podejmą reprezentantów Reszty Świata. Mecz
ten zapowiada się bardzo emocjonująco ze względu na fakt, że obie drużyny wystąpią
w najsilniejszych zestawieniach.

Dla kibiców to będzie niezwykłe wydarzenie. Żużel powróci na Stadion Śląski w Chorzowie
po piętnastu latach przerwy, a przed zawodami do Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski wprowadzonych zostanie dwóch szczególnych zawodników, dzięki którym sport żużlowy w Polsce stoi na tak wysokim poziomie.

Ceny biletów na mecz Polska – Reszta Świata przedstawiają się następująco:

Bilety normalne:

Trybuna główna: 79 PLN
Pierwszy wiraż: 59 PLN
Pierwsza prosta oraz drugi wiraż: 39 PLN
VIP: 499 zł

Bilety ulgowe:

Trybuna główna: 59 PLN
Pierwszy wiraż: 39 PLN
Pierwsza prosta oraz drugi wiraż: 19 PLN

Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również emerytom powyżej 65 roku życia, rencistom oraz kobietom. Dzieci do 7 roku życia – wstęp darmowy.

Dwa tygodnie później, 15 września na Stadionie Śląskim rozegrany zostanie wielki finał TAURON Speedway Euro Championship 2018 – Indywidualnych Mistrzostw Europy. Dla tych, którzy zakupili
już bilety na finałowe zmagania o tytuł najlepszego żużlowca na Starym Kontynencie, organizatorzy przygotowali specjalne rabaty, które obniżają ceny biletów na mecz Polska – Reszta Świata.

Trybuna główna: 59 PLN
Pierwszy wiraż: 39 PLN

Pierwsza prosta oraz drugi wiraż: 25 PLNMecz Polska – Reszta Świata odbędzie się 1 września 2018 o godzinie 17:00 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety na to wydarzenia można nabywać za pośrednictwem ebilet.pl

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest