Adam Trzebinczyk – Chorzowianie sami muszą decydować o swoim mieście, odcinam się od prowadzenia polityki przez wielkie partie polityczne w samorządach.

Adam Trzebinczyk – Chorzowianie sami muszą decydować o swoim mieście, odcinam się od prowadzenia polityki przez wielkie partie polityczne w samorządach.

28 sierpnia 2018 Wyłączone przez redakcja

Adam Trzebinczyk – Radny Miasta Chorzów odcina się od polityki Platformy Obywatelskiej, która w wyborach samorządowych wystartuje razem ze Stowarzyszeniem Wspólnie Dla Chorzowa po nazwą wyborczą Porozumienie dla Chorzowa. Nasz portal  otrzymał oświadczenie od Adama Trzebinczyk, które publikujemy w całości:

Adam TrzebinczykDrodzy Chorzowianie!

W ostatnich dwóch kadencjach działałem na rzecz naszego miasta jako radny lokalnego ugrupowania Wspólnie dla Chorzowa. Kiedy rozpoczynałem swoją działalność samorządową zależało mi na tym, by pozostać wolnym od nacisków „z góry”, stosowanych przez ogólnopolskie partie polityczne, wobec członków swoich lokalnych kół. Tymi samymi wartościami kieruję się również dziś, dlatego zdecydowałem, że w nadchodzących wyborach samorządowych nie wystartuję z list stowarzyszenia Wspólnie dla Chorzowa, które podobnie jak kilka innych lokalnych inicjatyw samorządowych, będzie walczyć o Wasze głosy pod szyldem Porozumienia dla Chorzowa – czyli koalicji wyborczej powołanej przez Platformę Obywatelską. Sądzę, że wejście Stowarzyszenia Wspólnie dla Chorzowa do koalicji z Platformą Obywatelską jest dużym błędem. Dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy w ciągu ostatnich ośmiu lat obdarzyli mnie zaufaniem, oddając na mnie swój głos i razem ze mną starali się uczynić Chorzów lepszym, ładniejszym i bezpieczniejszym miejscem.

z poważaniem

Adam Trzebinczyk – Radny Miasta Chorzów

 

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest