Biedronka świętuje Barbórkę – kupuj i szporuj w ponad 160 sklepach na Śląsku

Biedronka świętuje Barbórkę – kupuj i szporuj w ponad 160 sklepach na Śląsku

30 listopada 2018 Wyłączone przez redakcja

Słuchejcie, wszyckie Barbary, górniki i  wasze familie, skuli Waszego świynta  życzymy Wom wszycko co nojlepsze! Kolejny roz momy do Wos fest oferta! Pućcie do nos na zakupy – życzy i zaprasza w imieniu sieci Biedronka Michał Brzęczek, dyrektor centrum dystrybucyjnego w Rudzie Śląskiej.

Chorzów, Echo ChorzowaFrancki, gumiklyjzy i kreple, czyli frankfurterki, kluski i pączki – to produkty ze specjalnej oferty przygotowanej przez sieć Biedronka z okazji zbliżającego się 4 grudnia Dnia Górnika. Artykuły spożywcze w fest atrakcyjnych cenach dostępne będą w ponad 160 sklepach Biedronka w 31 śląskich miastach już od 30 listopada br.

 W ramach oferty „Biedronka świętuje Barbórkę” klienci mogą zakupić m.in. kiełbasę śląską Kraina Wędlin550 g w cenie 5,99 zł/opak. (cena przy zakupie 2 opakowań; drugie 66% taniej), frankfurterki Nasze Smaki270 g w cenie 5,49 zł/opak. (21% taniej), idealne na karminadle, czyli kotlety mielone, mięso mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny Kraina Mięs500 g w cenie 4,99 zł/opak. (cena przy zakupie 3 opakowań; 27% taniej) oraz kluski śląskie lub pyzy Pyszne Danie1 kg w supercenie 3,49 zł/opak. Znalazła się w niej także propozycja na słodkie co nieco, czyli pączek Słodka Krainaz cukrem pudrem lub lukrem 80 g w cenie 0,69 zł/szt. (30% taniej).

Oferta promocyjna obowiązuje do 8 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów. Dostępna jest w ponad 160 sklepach na Śląsku, w takich miastach jak: Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czerwionka Leszczyny, Gliwice, Gorzyce, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Łaziska Górne, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Orzesze, Pawłowice, Piekary Śląskie, Pilchowice, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Syrynia, Świerklaniec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tworóg, Wodzisław Śląski, Zabrze i Żory.

Więcej informacji na temat aktualnej oferty sieci znaleźć można na stronie internetowejwww.biedronka.pl.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest