Stadion Śląski wspiera WOŚP

Stadion Śląski wspiera WOŚP

12 stycznia 2019 Wyłączone przez redakcja

W najbliższą niedzielę, 13 stycznia, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 27.„Pomaganie jest dziecinnie proste” to hasło tegorocznego finału. Zebrane fundusze zostaną przekazane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Stadion Śląski również włącza się do akcji przekazując na licytację 10 sztuk piłek z logo stadionu oraz koszulkę z autografami zawodników, którzy występowali na Stadionie Śląskim podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej. Przypomnijmy, że impreza odbyła się 22 sierpnia 2018 roku i zgromadziła na trybunach rekordowo, jak na zawody lekkoatletyczne, ponad 41 tysięcy widzów. Na koszulce pojawiły się podpisy znakomitych sportowców tj. Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, Konrad Bukowiecki, Tomasz Majewski, Sebastian Chmara, Piotr Małachowski, Asafa Powell, Caster Semenya oraz Tomas Walsh.

W piątek Krzysztof Klimosz prezes spółki Stadion Śląski przekazał przedmioty na ręce Michała Hornika, koordynatora ze sztabu w Chorzowie.

Ogromnie się cieszę, że po raz kolejny wsparliśmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Koszulka z podpisami najlepszych zawodników w lekkiej atletyce jest niezwykle wartościowa szczególnie dla zagorzałych miłośników sportu, dlatego też mam nadzieję, że licytacja będzie zacięta. Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w aukcji i wspólnego kwestowania na rzecz najmłodszych pacjentów– mówi Krzysztof Klimosz, prezes spółki Stadion Śląski.

źródło Stadion Śląski Sp. z o.o.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest