Rusza akcja „Ferie na Śląskim 2019”

Rusza akcja „Ferie na Śląskim 2019”

9 lutego 2019 Wyłączone przez redakcja

Już tylko trzy dni zostały do rozpoczęcia przerwy zimowej dla uczniów m.in. województwa śląskiego. Z tej okazji Stadion Śląski jak co roku zaprasza dzieci i młodzież do udziału w akcji „Ferie na Śląskim”. Wstęp jest bezpłatny!

„Ferie na Śląskim” rozpoczną się 11 lutego i potrwają do 22 lutego. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 13.00. Akcja skierowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży w wieku 6 – 16 lat. Aktywności są bezpłatne. By uczestniczyć w nich grupowo jak i indywidualnie należy zgłosić udział na adres rezerwacje@stadionslaski.pl.

Na uczestników czeka wiele atrakcji. Uczniowie będą mogli wziąć udział w zajęciach z krav magi, pograć w piłkę nożną, spróbować swoich sił w speedballu oraz potańczyć zumbę. Dodatkowo dla najmłodszych przygotowane zostaną gry zręcznościowe, zabawy, zajęcia plastyczne oraz rekreacyjno-sportowe. Każdego dnia po zakończeniu zajęć uczestnicy będą mogli zwiedzić wnętrze Stadionu Śląskiego. Nieodpłatne zwiedzanie dostępne będzie tylko dla uczestników ferii.

Akcję Ferie na Śląskim dedykujemy wszystkim uczniom, którzy nie mają planów, a chcą spędzić ferie aktywnie, bawiąc się w gronie rówieśników. Każdy z pewnością znajdzie jakąś aktywność dla siebie. Mam nadzieję, że będzie to dla wszystkich uczestników dobrze spożytkowany czas na relaks połączony z zabawą– mówi Krzysztof Klimosz, prezes  spółki Stadion Śląski.

W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad pół tysiąca uczniów m.in. z Katowic, Chorzowa, Zabrza, Rudy Śląskiej i Gliwic.

Organizatorem akcji jest spółka Stadion Śląski. Projekt dofinansowano z budżetu Samorządu  Województwa Śląskiego.

 

Stadion Śląski Sp. z o.o.

 

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest